Braukšanas apstākļi

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Braukšanas apstākļi

Post by -AF- »

MissL wrote:Es parasti staajos malaa arii, ja nav skanjas signaals iesleegts un nav probleemu. :naac:
Šādi dara muļķi un pensionāri :evil: jo tu apstājies, līdz ar to kas brauc aiz tevis vairs nespēj nomanevrēt uz sānu un sanāk bikstīšanās šurpu un turpu, tapēc arī noteikumos ir rakstīts, ka jāpalaiž, tu vari piebremzet līdz 10km/h, lai ir kustība, un auto var manevrēt, nevis paralizēt visu satiksmi
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
MissL
Posts: 20435
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by MissL »

-AF- wrote:
MissL wrote:Es parasti staajos malaa arii, ja nav skanjas signaals iesleegts un nav probleemu. :naac:
Šādi dara muļķi un pensionāri :evil: jo tu apstājies, līdz ar to kas brauc aiz tevis vairs nespēj nomanevrēt uz sānu un sanāk bikstīšanās šurpu un turpu, tapēc arī noteikumos ir rakstīts, ka jāpalaiž, tu vari piebremzet līdz 10km/h, lai ir kustība, un auto var manevrēt, nevis paralizēt visu satiksmi
A Tu vispaar saproti par kura veida operatiivo trl. ir runa?
41. Ja tuvojas operatīvais transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu un sarkanu bākuguni un ieslēgtu speciālu skaņas signālu, citiem tajā pašā virzienā braucošo transportlīdzekļu vadītājiem un pretim braucošo transportlīdzekļu vadītājiem (ja nav konstruktīvi izveidota ceļa elementa, kas atdala brauktuvi, piemēram, barjeras, sadalošās joslas) jādod tam ceļš, apturot transportlīdzekli pie ietves vai uz nomales, vai, ja tā aizņemta, - iespējami tuvāk brauktuves labajai malai. Transportlīdzekļu vadītājiem, kas tuvojas krustojumam (ceļam) no cita virziena ceļiem, jāaptur transportlīdzeklis pirms šķērsojamās brauktuves. Uzsākt (turpināt) braukt drīkst tikai pēc tam, kad ir pabraucis garām transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu bākuguni, kurš brauc aiz pavadāmā transportlīdzekļa (kolonnas).
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
Alutinsh
Posts: 2689
Joined: 26 Sep 2013, 20:24
Location: Skrunda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Alutinsh »

AF- Ja jau tu pēkšņi nevari veikt manevru, tad jau tu neievēro distanci :shura:
"Kā teica mūsu Prezidents ... Laikam no sākuma jāierauj!"
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Fretka »

MissL wrote:
-AF- wrote:
MissL wrote:Es parasti staajos malaa arii, ja nav skanjas signaals iesleegts un nav probleemu. :naac:
Šādi dara muļķi un pensionāri :evil: jo tu apstājies, līdz ar to kas brauc aiz tevis vairs nespēj nomanevrēt uz sānu un sanāk bikstīšanās šurpu un turpu, tapēc arī noteikumos ir rakstīts, ka jāpalaiž, tu vari piebremzet līdz 10km/h, lai ir kustība, un auto var manevrēt, nevis paralizēt visu satiksmi
A Tu vispaar saproti par kura veida operatiivo trl. ir runa?
41. Ja tuvojas operatīvais transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu un sarkanu bākuguni un ieslēgtu speciālu skaņas signālu, citiem tajā pašā virzienā braucošo transportlīdzekļu vadītājiem un pretim braucošo transportlīdzekļu vadītājiem (ja nav konstruktīvi izveidota ceļa elementa, kas atdala brauktuvi, piemēram, barjeras, sadalošās joslas) jādod tam ceļš, apturot transportlīdzekli pie ietves vai uz nomales, vai, ja tā aizņemta, - iespējami tuvāk brauktuves labajai malai. Transportlīdzekļu vadītājiem, kas tuvojas krustojumam (ceļam) no cita virziena ceļiem, jāaptur transportlīdzeklis pirms šķērsojamās brauktuves. Uzsākt (turpināt) braukt drīkst tikai pēc tam, kad ir pabraucis garām transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu bākuguni, kurš brauc aiz pavadāmā transportlīdzekļa (kolonnas).
A tu vispār saproti, ka šajā gadījumā nebija ieslēgts skaņas signāls un tad automašīna pilnībā nav jāaptur ? :)
User avatar
MissL
Posts: 20435
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by MissL »

Fretka, es saprotu, bet man nav tendence mekleet bezjeedziigu kashkji. Es tak redzu, ka taa ir kolonna MP pavadiibaa, so jautaajumu nav.
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
mdz
Posts: 3957
Joined: 17 Dec 2010, 03:14
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by mdz »

Tāpēc vajag braukt ar buldozeru, tad šādu problēmu nebūs. :]
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Fretka »

MissL wrote:Fretka, es saprotu, bet man nav tendence mekleet bezjeedziigu kashkji. Es tak redzu, ka taa ir kolonna MP pavadiibaa, so jautaajumu nav.
Te vispār nav pamata kašķim - kāda starpība, vai tu velcies uz 10-20km/h, vai apturi transporta līdzekli pilnībā :aiwa:
Gluži uz 70 es gan viņiem nebraucu garām
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Fretka »

Bet gan velku uz divīša :]
User avatar
MissL
Posts: 20435
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by MissL »

Fretka wrote:
MissL wrote:Fretka, es saprotu, bet man nav tendence mekleet bezjeedziigu kashkji. Es tak redzu, ka taa ir kolonna MP pavadiibaa, so jautaajumu nav.
Te vispār nav pamata kašķim - kāda starpība, vai tu velcies uz 10-20km/h, vai apturi transporta līdzekli pilnībā :aiwa:
Gluži uz 70 es gan viņiem nebraucu garām
Nu Tu vari braukt kaa gribi, man nevienam nekas nav jaapieraada, taapeec man nav gruuti apstaaties. ;)
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
ramex
Posts: 2284
Joined: 04 Aug 2007, 12:31
Location: Tallinn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by ramex »

Lohiem lohu problēmas, un vēl lekties uz militāro konvoju - ir tak jābūt biš galvā sistam. Tur arī buldozersvarētu nelīdzet :D
----
H6
User avatar
Alutinsh
Posts: 2689
Joined: 26 Sep 2013, 20:24
Location: Skrunda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Alutinsh »

Tiem, kas grib taranēt MP utt. Ir tāds 13. un 14. pants šaujamieroča pielietošana un tur viens punkts norāda.
šaujamieroci drīkst pielietot bez brīdinājuma: ja tiek uzbrukts negaidīti ar transportlīdzekli un tu nevarēsi pierādīt, ka neuzbruki. Lai gan miruši nerunā :D
"Kā teica mūsu Prezidents ... Laikam no sākuma jāierauj!"
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Melnais »

Nu jā, arī ceļinieki brauc ar zilu un sarkanu bākuguni, bez skaņas signāla, tas varbūt tamdēļ, lai neceltu lieku troksni? :hvz: Par militāristiem, nu jā, būs jāpierod, tie divreiz neauklēsies. Kāpēc MP nebija signāls, iedomājieties paši, braukt no liepājas līdz rīgaiar to signālu.. :emo: Domāt vajag, nevar dzīvot pēc likumiem, kas ir uz papīra, tāpēc jau esam tur, kur esam.
User avatar
whitej
Posts: 162
Joined: 11 Jun 2012, 21:19
Location: Liepāja
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by whitej »

Melnais wrote:Nu jā, arī ceļinieki brauc ar zilu un sarkanu bākuguni, bez skaņas signāla, tas varbūt tamdēļ, lai neceltu lieku troksni? :hvz: Par militāristiem, nu jā, būs jāpierod, tie divreiz neauklēsies. Kāpēc MP nebija signāls, iedomājieties paši, braukt no liepājas līdz rīgaiar to signālu.. :emo: Domāt vajag, nevar dzīvot pēc likumiem, kas ir uz papīra, tāpēc jau esam tur, kur esam.
Fakts vēl kā tāds - pirmais kā normāla persona parbrauca garām, otram pie tās pašas situācijas - nu ne kādīgi.... un galveno kārt runa jau bija tapēc, lai zinātu un pievērstu tam uzmanību!
Honda civic EJ2 - Ex
Honda Civic EJ7
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Rihy »

Kur problēma ņemt un apstāties? :hvz: Ātrās palīdzības arī visu laiku nebrauc ar ieslēgtu sirēnu. To ar speciāli nelaižat garām, līdz ierubī skaņu? Tak skaidrs, ka ja brauc kolonna un deg zili sarkanās bākugunis, ir jāpalaiž. Paši sev problēmas tik taisat...
User avatar
Renegāts
Posts: 247
Joined: 23 Jul 2004, 12:00
Location: Pašā LV centrā
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Renegāts »

jāapstājas un jāpalaiž VISA kolonna, nevis pabrauc garām migalkas un visi turpina braukt. īpaši militāras tehnikas gadījumā, ja sanāks šmuce, pat kotlete no jums pāri nepaliks :susnaks:
Image
Domā par rītdienu...nopērc 2 kastes alus!
User avatar
Val
Posts: 368
Joined: 01 Sep 2007, 14:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Val »

Alutinsh wrote:Tiem, kas grib taranēt MP utt. Ir tāds 13. un 14. pants šaujamieroča pielietošana un tur viens punkts norāda.
Civilajiem tas noteikums visu laiku jātur sev uz pieres rakstīts? Vai arī tas tagad ierakstīts CSN?
80tq gte = 150 poniji un 1 ēzelis :D
User avatar
ramex
Posts: 2284
Joined: 04 Aug 2007, 12:31
Location: Tallinn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by ramex »

Val wrote:
Alutinsh wrote:Tiem, kas grib taranēt MP utt. Ir tāds 13. un 14. pants šaujamieroča pielietošana un tur viens punkts norāda.
Civilajiem tas noteikums visu laiku jātur sev uz pieres rakstīts? Vai arī tas tagad ierakstīts CSN?
Sīku, bet svarīgu lietu esat piemirsuši: "nezināšana neatbrīvono atbildības"
----
H6
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Braukšanas apstākļi

Post by Melnais »

Sāli ir kaisījuši pēdējā laikā? :hvz:
Post Reply