Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Ja kāds redzēja kādu kuriozu/negadījumu - rakstat tik šeit iekšā!

Moderator: omulis

User avatar
rrrainis
Posts: 4466
Joined: 14 Sep 2008, 19:06
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by rrrainis »

Tikko uz Rīga-Jelgava šosejas pie apvedceļa tilta pa pretējo braukšanas joslu, otro, viens auģiks pofigā brauca ar avareikām. Domājams nebeigsies labi, satiksme bija intensīva un citu pīpināšanai, cik manīju, nepievērsa subjekts uzmanību. Braucu Jelgavas virzienā un cik varēju, tik pretī braucošos samidžināju ar tālajiem.
Jeep Grand Cherokee
Toyota Corolla
BMW E91 320D
Audi A6 C6 Stage 2+
VAZ 2105
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Alien »

pilnas malas ar idiotiem
velkas taka nāvei parādā būtu palikuši
AR_159 :drive:
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Foxijs »

jā ir traki, kgan es varu iedomāties cik komentāru ir tvnetā vai kkādā iauto par sarkanu bmw ar dzeltenām lampām kurš kādu ir šķērsām apdzinis :not_drunk_just_drifting: :cc:
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Martinss »

Foxijs wrote:jā ir traki, kgan es varu iedomāties cik komentāru ir tvnetā vai kkādā iauto par sarkanu bmw ar dzeltenām lampām kurš kādu ir šķērsām apdzinis :not_drunk_just_drifting: :cc:
Jāsagaida video no rekorda, tur toč vajadzēs tavu vnz aizkrāsot. :shura:
User avatar
vēja suns
Posts: 1070
Joined: 30 Oct 2007, 19:41
Location: Leograde
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by vēja suns »

Vecs topiks + vecs jūzeris + daži ali= filozofiskas pārdomas

Sveiki! Mani sauc vēja suns, un es esmu idiots uz ceļa. Zinu, saprotu un atdzīstu, ka tā mani redz liela daļa autovadītāju un 100% sēnes. Bet, kas svarīgākais, es praktiski vienmēr domāju par citiem satiksmes dalībniekiem, respektēju tos- arī sēnes. Izraisu tikai 10%-centīgas avārijas situācijas, kuras pats kontrolēju. Tam ir arī pierādījumi dažādās situācijās no CP un sievas puses (konkrēti piemēri sekos).
Tātad, par situāciju un idiotiem uz ceļa. Šobrīd, saistībā ar jaunajiem sodiem par ātrumu, fotoradariem, kā arī daudzajām traģēdijām uz Tīnūži-Koknese šosejas, tauta ir iebiedēta. Cilvēki baidās pārsniegt ātrumu (varu sastresoties, bet nekad nesaucu par idiotu cilvēku, kurš brauc ar atļauto maksimālo). Kas visbīstamāk- baidās to darīt arī apdzenot citu transporta līdzekli, kā rezultātā, paši saprotiet, veidojas bīstamas situācijas. Cilvēki baidās ieraugot policiju/radaru. Bremzēšana bez vajadzības- atkal avārijas situācijas. Lai seko personīgs piemērs ar CP. Maršruts Madona-Talsi. Kruīzā konstants ātrums, kurš lielāks par kopējo (un vispārējo) satiksmes plūsmas ātrumu. Sastaptas 7 CP ekipāžas. Pirms dažām viegli uzsists pa bremzīti, lai kruīzs atslēdzas, pēc apdzīšanas varbūt mazliet spēcīgāk (bet netraucējot apdzīto vadītāju). Bet nē, ne par kruīza ātrumu šobrīd runa, bet par bailēm no policijas. Tieši pirms CP apdzīts auto, kurš (pēc mana salīdzinoši precīzā spidometra) pārvietojās ar 89km/h. Uz Jūrmalas šosejas pēkšņi visas joslas brauca 1mās joslas ātrumā, ieraugot CP, neskatoties uz to, ka es atļāvos nebremzēt, un aiztraukties garām ekipāžai uz galvu reibinošiem 112km/h*. Morāle- CP arī ir tikai cilvēki.
Bļin, galva sāk sāpēt no tā datora, tāpēc ķeršos pie idiotu sadaļas. Kā jau teicu, pats esmu idiots, bet tas vairāk attieca uz apdzīšanu, ne tik daudz uz nenormālu ātruma pārsniegšanu. Un vēlreiz uzsveru- visa pamatā satiksmes novērtēšana, pieredze, citu satiksmes dalībnieku respektēšana. Konkrēts gadījums. Autobuss uz 90, tad vieglais, tad es. Tiko piemērots brīdis- cērtu abiem garām. Ar pieredzi protams to brīdi var noķert ātrāk, laicīgāk sagatavoties zvērīgam paātrinājumam. Tam otram jau arī doma tikt garām busam, tikai tā visa ķēdīte saslēdzas lēnāk, pluss pieredzes trūkums liedz pamanīt spogulī žiperīgu auto. Rezultātā kad mans priekšējais rats apdzen viņa pakaļējo, šis sāk iet garām busam (neieslēdzot pagriezienu atšķirībā no manis). Nebūtu jau pirmā reize- gadās kad sēnes mani pamana tikai pa savu sānu logu, kad jau esmu parāvies maliņā, nobīstās un ielien atpakaļ. Bet šoreiz gadījās idiots, kurš spītīgi cenšas pierādīt, ja reiz viņš ir man priekšā, tad viņam ir pirmapdzīšanas tiesības. Rezultātā šovs ar putekļu mākoni autobusa pasažieriem, un veicot nelielu grants dopu tomēr esmu pirmais kurš atgriežas savā braukšanas joslā. Nē, nejau tādēļ lai kko pierādītu- daudzi sapratīs cik neprātīga būtu doma bremzēt ar kreisajiem riteņiem atrodoties uz grants nomales, bet ar labajiem un asfalta. Arī kādu pārmācīt ar strauju bremzēšanu nenāca ne prātā, jo turpat aizmugurē tomēr autobuss, un arī es mašīnā neesmu viens. Laiks arī otrajam solītajam apstiprinājumam. Regulāri pēc nestandarta situācijām ceļu nākas pavadīt klusējot, jo sieva vnk ir gatava mani nosist, bet šoreiz (atgājusi no sirdstriekas) nosauca nevis mani, bet to otru par idiotu, nu to īsto idiotu.
Saprotu, ka šeit vairāk apgrozās idioti nekā sēnes. Noteikti ir arī daudz gudru idiotu. Bet vēlreiz- neesi idiots, ja nemāki savākt savus nervus. Maksimāli kontrolē situāciju, par to ko dari pats, un ko varētu darīt citi. It sevišķi jaunie vadītāji- ja tev braukšana ir asinīs, tāpat ir vajadzīga pieredze. Un ar tādu koplektu viss būs ok. Pats biju jauns, un domāju "kas ta man". Uz viena ceļa cilvēki mācās, baidās, brauc, lido, streso utt. Bet praktiski vienīgā reālā komunikācija starp šiem visiem personāžiem ir sajūtu, paredzēšanas, reakcijas līmenī..

*Man ganjau bija kkādas ne tādas riepas, un relālais ātrums nepārsniedza 90km/h, ar nosacījumu, ka pārējā plūsma pārvietojās ar 50km/h.

Barojiet laikas, klausieties šēru!
Image Image
Mašīnai nav problēmu- tai ir raksturs
ID 8 kādreiz bija
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by Fretka »

Viss pareizi :cool:
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by -AF- »

Image
Lūk šī transporta līdzeķla vadītājs, 29.08.2015 plkst. aptuveni 17:30 Lielirbes ielā virzienā uz centru, pilnmēnes ietekmē rādīja klasi un piemēru kā pareizi ir jāizturās uz ceļa, jāietur distance u.t.t Bet konkreti šis kretīns iespraucoties sievietes priekšā bez ieslēgta virzienrādītāja simulē "ekstrēmo" bremzešanu un tālāk mēģina nospiest no ceļa, jo lūk ceļš ir viņa
Laba reklāma šim uzņēmumam kam pieder transporta līdzeklis
p.s nošērojiet un/ vai padodiet ziņu, kur var satikt galveno varoni
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by ttd »

ejam sist viņu, [censored]!
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Uzmanību! Idioti uz ceļa!

Post by -AF- »

pietiks ar info par to kur atrast kuram uzņēmumam pieder auto un kur atrast šoferi, tālāk tikšu galā ;)
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Post Reply