vw passat 2007 kaukaads benziins

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

Post Reply
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vw passat 2007 kaukaads benziins

Post by DeeCee »

senchi domaa pirkt jaunu mashiinu viens variants ir(izmest naudu) vw passat ar kkaadu laikam 2l benziina motoru, laikam trendline(vai kkaada tamliidiziiga) komplektaacija kaads var kko pastaastiit par siem passatiem :neka:
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: vw passat 2007 kaukaads benziins

Post by Pauliic »

jaunais passats ir ok, jāņem tikai pēc iespējas pilnāks. čīfam tāds ir jau otro gadu, tikko skatē izdrāza par kautko priekšējā hadenē, jo purns smags un tā. tā arī vienīgā vaina. Ja pērc, tad pērc Auto statusā nevis vw centrā, kas uz krasta ielas - tas ir pilnīgs :cc: kantoris.
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: vw passat 2007 kaukaads benziins

Post by DeeCee »

doma ir par mazlietotu no liizingiem :D tur pa kapeikaam sviez pakalj
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
EIMZ
Posts: 668
Joined: 14 Aug 2005, 18:21
Location: Daugavpils, Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: vw passat 2007 kaukaads benziins

Post by EIMZ »

trendline ir standarta komplektaacija. Principaa ir ok.
par motoru- 2.0 FSI ir ljoti normaals- prieksh gimenes auto jaudas pietiek atliektiem galiem- 150 Zs.
VIspaar ljoti izturiigs auto, tachu ir radies iespaids,ka vinjiem nepatiik grants celji, kaut gan visi iepriekheejie passat modelji bija shajaa zinjaa satriecoshi vaaleejamie.
P.S. Es rekomendeetu paskatiities DE virzienaa,ja ir veeleeshanaas iegaadaaties mazlietotu auto. Pa LV satriecoshajiem celjiem lietotu, hvz.
Image
User avatar
nafnafs
Posts: 921
Joined: 14 Mar 2006, 21:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: vw passat 2007 kaukaads benziins

Post by nafnafs »

Gadu vecs auto buus taads pats Vacijaa kaa sheit :wink:
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: vw passat 2007 kaukaads benziins

Post by DeeCee »

taakaa nav bijusi baigaa saskare ar jauniem auto kaadaas cenaas ir apkopes ?
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
EIMZ
Posts: 668
Joined: 14 Aug 2005, 18:21
Location: Daugavpils, Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: vw passat 2007 kaukaads benziins

Post by EIMZ »

apkopes tika veiktas Daugavpilii, Lauri motors, ar Riigas ceeeenaam, domaaju, nav pat veerts saliidzinaat.
Ja tas ir gimenes auto,tad es domaaju tos 40 vai 50k km pa gadu nenobrauksi- tobish par pirmajaam, cik nu nopietnajaam apkopeem var saakt domaat peec gadiem,teiksim, diviem.
Teevs konkreetu ciparu nosaukt nevareeja, nu bet nekas dizs tas noteikti nebija.
P.S. Principaa shajaa automashiinu kategoriaa iet arii Honda Accord, un shie auto ljoti lielaa meeraa ir liidziigi, tikai Honda ir daudz izturiigaaka ;)
Image
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: vw passat 2007 kaukaads benziins

Post by DeeCee »

vot es arii censhos pierunaat vinjus uz japaanjiem, vienk tagadeejais auto ir passat un grib kko liidziigu :reeka:
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
EIMZ
Posts: 668
Joined: 14 Aug 2005, 18:21
Location: Daugavpils, Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: vw passat 2007 kaukaads benziins

Post by EIMZ »

Pieradums pie passat ir k-kas neaptverams, saku no savas pieredzes :mhm:
Visefektiivaakais veids- lai vecaaki izbrauc testa braucienu- sapratiis, ka tas ir absoluuti tas pats, tachu,kaa jau mineeju- hondas ir daudz izturiigaakas,uzskatu ka arii nedaudz labaak nostraadaatas ;)
Image
Post Reply