Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by Ch. »

Lambertino wrote: Pēc idejas es šo auto liktu vienā plauktā ar audi a6, 5sēr bmw, škodu (hvz nosaukumu) :D , citronu Nr5

Nu bet vai tad REĀLI a6 un 5er ir liekami vienā plauktā ar citroenu, shkodu un citiem wannabe-premium? :neka: Apdares materiālu kvalitāte, tālākpārdošanas iespējas un cena, auto tehniskā izturība etc manuprāt arī ir tas, kas izceļ bmw un audi no tiem pārējiem, vēlpietam izceļ konkrēti un jūtami. ;) Piemēram, hvz vai atrastos daudzi, kas šobrīd pirktu iepriekšējās paaudzes SuberB, C5 un kautvai Phaetonu.. Passats, manuprāt, ir kkas pa vidam. Protams, uzskati ir dažādi, tomēr VW nav tas auto ko es pirktu vairāk kā par 30000eur. :neka:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by Archuks »

Ch. wrote:
Lambertino wrote: Pēc idejas es šo auto liktu vienā plauktā ar audi a6, 5sēr bmw, škodu (hvz nosaukumu) :D , citronu Nr5

Nu bet vai tad REĀLI a6 un 5er ir liekami vienā plauktā ar citroenu, shkodu un citiem wannabe-premium? :neka: Apdares materiālu kvalitāte, tālākpārdošanas iespējas un cena, auto tehniskā izturība etc manuprāt arī ir tas, kas izceļ bmw un audi no tiem pārējiem, vēlpietam izceļ konkrēti un jūtami. ;) Piemēram, hvz vai atrastos daudzi, kas šobrīd pirktu iepriekšējās paaudzes SuberB, C5 un kautvai Phaetonu.. Passats, manuprāt, ir kkas pa vidam. Protams, uzskati ir dažādi, tomēr VW nav tas auto ko es pirktu vairāk kā par 30000eur. :neka:
Ir cilvēki, kam AUDI, BMW un MB zīmols/prestižs nav vajadzīgs :)
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
envy
Posts: 400
Joined: 12 Apr 2006, 17:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by envy »

:maku_gudri_dirst_un_siekaloties:

bērniņi iekāpiet tak vienreiz un salīdziniet materiālu un apdares kvalitāti, kas Jums tik ļoti atšķirīga šķiet :yo:

Pats testēju to CC un nekrutākajā komplektācijā un vienīgais atzinums ko guvu - autiņš vnk superīgs un piektās sērijas bmw un audi a6 ir vienkārši garlaicīgi.........
Image
*Money talks, bullshit walks, that is how life goes.*
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by Ch. »

envy wrote::maku_gudri_dirst_un_siekaloties:

bērniņi iekāpiet tak vienreiz un salīdziniet materiālu un apdares kvalitāti, kas Jums tik ļoti atšķirīga šķiet :yo:

Pats testēju to CC un nekrutākajā komplektācijā un vienīgais atzinums ko guvu - autiņš vnk superīgs un piektās sērijas bmw un audi a6 ir vienkārši garlaicīgi.........
Lab lab, neķer kreņķi un pērc nost.! :cool: :aiwa:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
envy
Posts: 400
Joined: 12 Apr 2006, 17:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by envy »

Diemžēl nevaru atāluties tādu komplektāciju kā gribu :D
Image
*Money talks, bullshit walks, that is how life goes.*
User avatar
Smirnoff
Posts: 520
Joined: 11 Jun 2004, 10:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by Smirnoff »

Par VW Phaeton kvalitāti gan neteiktu neviena slikta vārda! :rally: :yo:
313hp/750Nm
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by Pauliic »

par to izturību ar zrja, dzidot, kā tie e60 un e65 dzīvojas pa servisiem. a škodas pirmos ~150k km nobrauc bez problēmām 97% - tāda bija arī mana pieredze
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by DeeCee »

paskatieties ieprieksheejo postu datumus :aiwa:

un par shkodaam man draugs, kuram octavia ir darba mashiina, izsakaas, ka mashiina nav slikta, tomeer ja taa buutu vinja nauda, vinsh tomeer piemaksaatu taas paaris shtukas par VW ziimi
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by Rihy »

+1 Pauliitim par škodas izturību!
User avatar
Toms_Vecais
Posts: 235
Joined: 30 Jun 2009, 21:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by Toms_Vecais »

Fitfh gear pirms kāda laika salīdzināja jauno Superb un ekvivalentu Mersi (Jauno Cklase, ja nemaldos).. Superb uzvarēja gan apdares kvalitātē (Kamēr maucot ar āmuru Merša panelis sabira, tikmēr Škodai tika izsists stikls, dēļ tā, cik viss labi uztaisīts). Tie kas noliek Škodas ir vienkārši... :dusma: VW par Dosjas cenu. Tas pats uz RSII Octāviju attiecas - saliek VW GOLF V GTI vienos vārtos, i trasē, i komfortā, jo Škodai salons ir acīmredzami plāšāks.
Škoda pārspēja VW pārdošanas apjomos, jā, meitas uzņēmums, kas VW nepatika, līdz ar to, nākošie modeļi nāks klasi zemāki.
Ja nevajag pagarināt krānu un gribās jaunu mašīnu, tad tā ir viena no labākajām izvēlēm. (+ jācer, ka Škoda izlaidīs to kupejas konceptu... izskatījās labi, plus ja vēl būtu RWD... :yo: )
User avatar
mbertulis
Dubultaģents
Posts: 5213
Joined: 08 Mar 2008, 18:32
Location: Naudīte
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by mbertulis »

DeeCee wrote:paskatieties ieprieksheejo postu datumus :aiwa:

un par shkodaam man draugs, kuram octavia ir darba mashiina, izsakaas, ka mashiina nav slikta, tomeer ja taa buutu vinja nauda, vinsh tomeer piemaksaatu taas paaris shtukas par VW ziimi
CD, Tev ir draugs?! :aiwa:
Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
Ratus taisa ziemā, ragavas vasarā, bet bembi visu cauru gadu !
Image
User avatar
Sonjuks
EMO
Posts: 1239
Joined: 14 Jun 2004, 11:02
Location: rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Jaunais Passat CC - problēmas, pieredze?

Post by Sonjuks »

yo
Post Reply