impreza 2008 -parastaa

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

SRAM
Posts: 19
Joined: 21 Apr 2005, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

impreza 2008 -parastaa

Post by SRAM »

ko sakat par parasto 2.0 r sport versiju, vajag auto sivietei kam patik braukt, bija sakuma doma njemt civicu 5d diizeli , bet ta ka tie ir parak daudz tad to vairs negribas, tad veel bija domna njemt leonu fr diizeli bet tam savukart liekas ka neadekvata cena un neparliecinosh serviss, varbut varat ieteikt citu lidzigu kompaktas klases sportisku autinju...

nu lukk interese kas un ka ir ar to imprezu : apkopes, komforts, paterins, braukshana ziemaa utt

http://www.subaru.lv/new/08impreza_lineup.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by GirtzB »

hmz patēriņš un sportisks iet kopā tikai divos gadījumos;
Lotus Elise un opel speedster :D

Subaram partnerā apkopes $$$$, bet visādi citādi auto labs.
imho jau auto sievietei tad labāk kaut ko ar cilvēcīgāk nostrādātu salonu tip VW Golp, skoda,....
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
SRAM
Posts: 19
Joined: 21 Apr 2005, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by SRAM »

škodu vinja nepirks nekad muzaa jo ir aizspriedumi, golpu savukart gribot tikai gti a tam $$$ pa iisu !!

nu apkopes varetu buut dargas bet ja lidz shim bensons.lv apkopes ir bijushas pienejemamas tad jau shitas nebus cerams slimakas
User avatar
Deivs
Posts: 909
Joined: 05 Feb 2007, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by Deivs »

SRAM wrote:škodu vinja nepirks nekad muzaa jo ir aizspriedumi, golpu savukart gribot tikai gti a tam $$$ pa iisu !!

nu apkopes varetu buut dargas bet ja lidz shim bensons.lv apkopes ir bijushas pienejemamas tad jau shitas nebus cerams slimakas
man kkā bezturbo subārs liekas tāda diezgan nekāda mašīna - bezpersoniski beztam vizuālais ir tāds, kāds ir. Turbo tak ir viņa būtība. Varbūt tomēr kkādu toyotu vai mitsu ?
German muscle car lover
Image
SRAM
Posts: 19
Joined: 21 Apr 2005, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by SRAM »

nu a ko lai peerk liidzigu no toyotas vai mitsu ? varetu jauno lancer bet tas maksa tikpat cik subaars bet ir suudigaks man liekas...toyotai nav taadu modelu pec manam domam !
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by GirtzB »

Toyota auris ir ļoti pat ieteicams pārvietotājs.
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
SRAM
Posts: 19
Joined: 21 Apr 2005, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by SRAM »

tullit ieverteshu- bet man jau liekas ka vinja grib lai ir sportisks izskats tapec vien tiks izbrakets jo toyotam jau tas dizains ir galigi nemainigi vecs..jau pedejos 5 gadus.kautgan auto jau droshi ka nav slikts
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by GirtzB »

nus imprai un leonam nebūt nav sportisks paskats, parasti 5-durv hatchi, leons pie tam uzpūsts kā balons.
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
DimanC
Posts: 1140
Joined: 06 Jan 2006, 13:09
Location: 59N 56'; 10E 58'
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by DimanC »

SRAM wrote:škodu vinja nepirks nekad muzaa jo ir aizspriedumi, golpu savukart gribot tikai gti a tam $$$ pa iisu !!

nu apkopes varetu buut dargas bet ja lidz shim bensons.lv apkopes ir bijushas pienejemamas tad jau shitas nebus cerams slimakas
ir ir slimākas... ja bensonā Tev izsmeļ maku, bet vismaz sekretāre mīļi pasmaida vai salona darbinieks paspiež roku, tad subārā maku iztukšos un attieksme arī būs nekāda... šefs nesen nomainīja accordu uz subaru un tagad par šito baigi šķaudās :?
burnout.lv: "pagrieziena lenkis","strava no generatora kas ir na šaru","koniskas riepas","speciga provodka","turbodizelis+benzins der gandriz jebkura kombinacija",atmosferiskais turbo,divmastu spararats,un,protams, MELNAIS
SRAM
Posts: 19
Joined: 21 Apr 2005, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by SRAM »

njaa nu attieksme bensona nav slikta ...bet nav nekaa ko pirkt tas ir slikti, vienigi jauno accordu bet tas dargs un pa lielu
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by GirtzB »

imho apskatīti tiek kompaktinieki ir takš Focus, mazda 3, mazda 2, fiat bravo...
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
Deivs
Posts: 909
Joined: 05 Feb 2007, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by Deivs »

man personīgi ar auri sanāk šad tad parullēt - esmu pāris kilo kilometrus norullējis, tad mans sakāmais par auto būtu šāds.
+ 1.6 benzīnam ļoti skaists tonis ja iespiež
+ dinamika ir ļoti laba priekš 1.6 motorīša
+ patēriņš jauktajā režīmā ir līdz 7.5 litri
+ ērts salons un progresīvs dizains gan konsolei, gan mērinstrumentu panelim
+ toyotas izceļas ir izturību (iepriekš braukta corolla 2004.g. no 0 - 150k km neviena detaļa hadenē netika mainīta)

- stūre nav pārāk informatīva, bet pie tā pierod ātri
- bez lietajiem diskiem neizskatās forši

Image

un vēl jau ir tas pats tikai sedans vārdā corolla

Image


p.s no sākuma kad viņi tikko parādījās man nepārāk patika, bet tagad jau liekas, ka auto ir smukiņš, tas pats kas bija ar corollām, kas bija pirms šī modeļa.
German muscle car lover
Image
User avatar
Kaneeps
VW Golf IV
Posts: 454
Joined: 25 Jun 2005, 12:35
Location: Valmiera; Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by Kaneeps »

hyundai i30 i cena laba, i garantija 5gadi, bez nobraukuma ierobezojuma...

un salons ari simpatisks...

Image
Image
SRAM
Posts: 19
Joined: 21 Apr 2005, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by SRAM »

paldies par piedavajumiem :) budzets principaa no 10-14 latiem. hyndai ir ta pati problema kas skodai-aizspriedumi + ir bijis ipashuma getz kas nav atstajis labakas atminas..

mazda 6 hvz...liekas taada liela neveikla un parak garlaiciga mashina...man vaig kompaktnieku bet ne garlaiciigu gan izskata gan braukshanas zinja
User avatar
Kaneeps
VW Golf IV
Posts: 454
Joined: 25 Jun 2005, 12:35
Location: Valmiera; Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by Kaneeps »

SRAM wrote:paldies par piedavajumiem :) budzets principaa no 10-14 latiem. hyndai ir ta pati problema kas skodai-aizspriedumi + ir bijis ipashuma getz kas nav atstajis labakas atminas..

mazda 6 hvz...liekas taada liela neveikla un parak garlaiciga mashina...man vaig kompaktnieku bet ne garlaiciigu gan izskata gan braukshanas zinja
nezinu par getziem, bet ar savu esmu gadu nobraucis ipasi netaupot (it seviski pa zemeniekiem :rally: ), un pats brinos ka TA pa nullem izgaju...
SRAM
Posts: 19
Joined: 21 Apr 2005, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by SRAM »

a kaa ar shito sastaav ? http://www.mitsubishi-motors.lv/models/lancer/teh.php#8" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by DeeCee »

nemot veeraa Latvijas superceljus subaru vareetu buut labaaks.
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
wildwing
Posts: 272
Joined: 04 Jun 2007, 01:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by wildwing »

da njem subaru :) vina bus apmierinata!
b
SRAM
Posts: 19
Joined: 21 Apr 2005, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by SRAM »

ka nesanak iebersties uz to subaaru ?? jo es ta saprotu ka neturbo pardot pec tam ir unreal :)
SRAM
Posts: 19
Joined: 21 Apr 2005, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by SRAM »

aa atcerejos ka bija velviena kandidatura: bmw 120 D jauns vai mazlietots -- ka ir ar to ? ir veerts maksat to baiso naudu ko prasa par kompaktklases auto ?
Post Reply