impreza 2008 -parastaa

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
mudvayne
Posts: 231
Joined: 22 Nov 2006, 17:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by mudvayne »

tak, lai sieviete izbrauc ar to Subaru, tad ar Leon, tad ar kas tur bija 3-šais un tad būs skaidrs ko viņa grib (iepatiksies) :D
User avatar
Destructo
Posts: 439
Joined: 25 Dec 2005, 12:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by Destructo »

Njem punto turbodīzeli, iet labi, rij maz, izskatās labi + ja kādu helpu vajag ir gali autoitalia, labs auto!

Image
Matador, BFGoodrich, Barum, Bridgestone, Gislaved, Goodyear, Michelin, Firestone, Continental, Kumho, Dunlop un citu ražotāju ielas un sporta riepas + Radius, Rial, Artec, Replica AZ un BORBET diski par lieliskām cenām. Sīkāk PZ.
cibinsh
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by cibinsh »

Destructo wrote:Njem punto turbodīzeli, iet labi, rij maz, izskatās labi + ja kādu helpu vajag ir gali autoitalia, labs auto!
Tur Tev piekrītu! Tas mazais psihopātisms rij maz un griežas nesūdīgi. :cool:
Un pēc skata arī zemē nav metams.
Esot Spānijā tika pārvietots ar šādu, tikai labas atsauksmes.
User avatar
ledusskapis
Posts: 1712
Joined: 29 Jun 2004, 01:14
Location: saldus
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by ledusskapis »

Mutere kaadu laiku atpakalj nopirka toyota auris. tiek dzenaats pa zeminiekiem bez zeelastiibas. paspeeja jau sasist diskus, bet hadenei viss ok :)
shad tad sanaak man ar jamo paarvietoties. tiiri ok auto. daudz vietas salonaa. laba dinamika. un attieksme wess motoraa pret klientu ir :cool:
User avatar
Deivs
Posts: 909
Joined: 05 Feb 2007, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by Deivs »

ledusskapis wrote:Mutere kaadu laiku atpakalj nopirka toyota auris. tiek dzenaats pa zeminiekiem bez zeelastiibas. paspeeja jau sasist diskus, bet hadenei viss ok :)
shad tad sanaak man ar jamo paarvietoties. tiiri ok auto. daudz vietas salonaa. laba dinamika. un attieksme wess motoraa pret klientu ir :cool:
bet par Auri runājot, jāatzīst, ka tomēr 1.6 ar 126zs ir kūtrāks nekā mans 21 gadu jaunais mersīts ar 2.0 un 122zs (domāju, ka gadā noteikti vismaz 1 no viņiem nomirst :D )
pieļauju, ka pie vainas varētu arī būt merša kārba, jo jamā ir dikti labi sabalancēta. + protams, mazais auris (kurš ir patiesība dikti liels pret manu 190.) ir par 100+ kg smagāks.
Bet tagad jau progresīvi ir ņem Dīzeļus :neka:
German muscle car lover
Image
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: impreza 2008 -parastaa

Post by DeeCee »

kādi dīzeļi, saļara jau dārgāka pa 98o :gigi:
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
Post Reply