BMW 325i (e36 sedans)

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

Vai ir vērts pirkt šo auto?

45
60%
30
40%
 
Total votes: 75

User avatar
SteelRat
Posts: 904
Joined: 30 Jan 2005, 12:30
Location: www.BMWPower.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by SteelRat »

un nevis 3.0 bet 3.0T es tev varetu paradit M3 3.0T un 3.0K supras palik taalu aizmuguree
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ParaTr00per »

SteelRat wrote:un nevis 3.0 bet 3.0T es tev varetu paradit M3 3.0T un 3.0K supras palik taalu aizmuguree
kaada starpiiba, kaa tiek panaakti zs, ar turbiinu vai ar augstiem apgriezieniem? :)
un kas tie par "saliidzini vienaadus"? veel pieprasi, lai saliidzinaamais auto arii buutu vaacijaa razhots un ar propelleri uz haubes :D
un kas tie par "vot ja shito paartaisiitu, shitais buutu aatraaks". ja tanti apgaaztu otraadi, kraajkase sanaaktu. :lol:
gribeeji japaanju auto ar 3l motoru un lielaaku jaudu un, kas pats svariigaakais, arii griezi - dabuuji. paldies par uzmaniibu. :)
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GirtzB »

DjKex wrote:Ķēde jāmaina ja nemaldos reizi 150 000 km, tā ka par to parasti nav jāuztraucas.
S14/M30/M50 utt ķēde nav jāmaina
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
Repsis
Posts: 683
Joined: 08 Apr 2005, 20:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Repsis »

SteelRat wrote:pag pag kura gada supra un kura gada m3 :? salidzini vienadus :)
nu ko tu cepies? runa taču iet par MKIV Supru un E36 M3, kurus ražoja +- tajā pašā laika periodā :) kādi tur iebildumi par gadiem?
350Z
User avatar
SteelRat
Posts: 904
Joined: 30 Jan 2005, 12:30
Location: www.BMWPower.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by SteelRat »

pret turbo iebildumi ;)
User avatar
Repsis
Posts: 683
Joined: 08 Apr 2005, 20:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Repsis »

SteelRat wrote:tika nemotoriem :D:D:D paradi man vienu japani ar 3.0 motoru, pasaki cik zirgi ir :? un japaanis nav mashiina nemaz :D:D:D
un par motoriem runājot - iekš Honda S2000 ir 2.0 n/a 4cyl ar 240zs, nu, tad nosauc kādu sērijveidā ražotu vācieti ar tādiem parametriem :D :)
350Z
User avatar
edmundo
Posts: 819
Joined: 14 Jun 2004, 12:22
Location: Riga, centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by edmundo »

Repsis wrote:
SteelRat wrote:tika nemotoriem :D:D:D paradi man vienu japani ar 3.0 motoru, pasaki cik zirgi ir :? un japaanis nav mashiina nemaz :D:D:D
un par motoriem runājot - iekš Honda S2000 ir 2.0 n/a 4cyl ar 240zs, nu, tad nosauc kādu sērijveidā ražotu vācieti ar tādiem parametriem :D :)
Jaunā OPC Astra Image
v12 Image
User avatar
Repsis
Posts: 683
Joined: 08 Apr 2005, 20:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Repsis »

edmundo wrote:
Repsis wrote:
SteelRat wrote:tika nemotoriem :D:D:D paradi man vienu japani ar 3.0 motoru, pasaki cik zirgi ir :? un japaanis nav mashiina nemaz :D:D:D
un par motoriem runājot - iekš Honda S2000 ir 2.0 n/a 4cyl ar 240zs, nu, tad nosauc kādu sērijveidā ražotu vācieti ar tādiem parametriem :D :)
Jaunā OPC Astra Image
es runāju par naturally aspirated jeb atmosfērisko dzinēju, bet tevis minētais Astras OPC dzinējs ir turbo, tā kā, nederēs, jo pret turbo ir iebildumi :)

http://www.autoblog.com/entry/1234000493030773/

tā vien rādās ka nav līdzvērtīga dzinēja vāciešiem :)
350Z
User avatar
SmaLL
Posts: 1010
Joined: 29 Jan 2005, 23:26
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by SmaLL »

edmundo wrote:
Repsis wrote:
SteelRat wrote:tika nemotoriem :D:D:D paradi man vienu japani ar 3.0 motoru, pasaki cik zirgi ir :? un japaanis nav mashiina nemaz :D:D:D
un par motoriem runājot - iekš Honda S2000 ir 2.0 n/a 4cyl ar 240zs, nu, tad nosauc kādu sērijveidā ražotu vācieti ar tādiem parametriem :D :)
Jaunā OPC Astra Image
man liekas ka tai OPC astrai ir turbo...........bet hondai ir atmosferisks motors!
Image
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ParaTr00per »

Repsis wrote:es runāju par naturally aspirated jeb atmosfērisko dzinēju, bet tevis minētais Astras OPC dzinējs ir turbo, tā kā, nederēs, jo pret turbo ir iebildumi :)

http://www.autoblog.com/entry/1234000493030773/

tā vien rādās ka nav līdzvērtīga dzinēja vāciešiem :)
nu... pretenzijas pret turbo jau ir tikai tad, ja vaacu motors ir mazaak jaudiigs. neesi pamaniijis shaadu sakariibu? :D
User avatar
Repsis
Posts: 683
Joined: 08 Apr 2005, 20:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Repsis »

ParaTr00per wrote: nu... pretenzijas pret turbo jau ir tikai tad, ja vaacu motors ir mazaak jaudiigs. neesi pamaniijis shaadu sakariibu? :D
that's what i'm all about :D
350Z
User avatar
edmundo
Posts: 819
Joined: 14 Jun 2004, 12:22
Location: Riga, centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by edmundo »

ghgh a nav phouj n/a vai turbo, tilpums vienāds, ja kas nav skaidrs, skatīt Paratrooper augstāk rakstīto ;) izdomājuši tādus kritērijus, ka nekādi salīdzināt nevar, lai tik varētu deķi uz savu pusi vilkt :D
v12 Image
User avatar
BailY
Posts: 157
Joined: 25 Aug 2005, 00:13
Location: Carnikava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by BailY »

nu gan muuziigaa ciiņa
Honda Civic
ID 4368
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Archuks »

A officiālajos dragreisos, ne tikai LV, tas tiek ņemts vērā!?
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ParaTr00per »

Archuks wrote:A officiālajos dragreisos, ne tikai LV, tas tiek ņemts vērā!?
pagaidi, sacensiibas ir maaxliigi veidoti pasaakumi, kur (lai sacensiibas buutu skataamaakas) ir noteikumi, kaadiem jaabuut auto, kas piedalaas - veelams, lai tie buutu peec iespeejas vienaadaaki. tad sacensiiba ir skataamaaka un gruutaak paredzama. taapeec turboennaa parasti aizbaazh riikles ar ierobezhotaajiem un n/a ennaa parasti liek apgriezienu ierobezhotaajus, lai maaxliigi novienaadotu auto. reaali tas buutu ~ taa, ka viens dnd rok aku ar karoti, otrs ar laapstu - ar laapstu protams iet aatraak, rezultaats ir paredzems, laapsta ir labaaka. bet ja mees gribam noskaidrot, kursh aatraak rok, nevis kursh aatraak padariis konkreeto darbu, tad abi norunaa rakt ar karoteem. vai arii laapstai piekarina 8kg atsvaru, lai gruutaak rakt un rakshanas aatrums izliidzinaatos. :)
taapeec piesaukt kautkaadus koeficentus ir vienk nevietaa. 3l turbo suprai ir labaaks motors nekaa m3. vairaak jaudas, lielaaka grieze. that's it. ok, m3 mosh labaak vadaas (es nezinu), mosh gunaars paliek garaaks, ja teu ir m3, bet tas nekaadaa veidaa karoti nepalielina liidz laapstas izmeeram. :)
man piem ir pilniigi po, kaac auto ir motors turbo vai n/a, ja vien grieze ir liidziiga. ja 3.5l 6-cyl ir smagaaks par 2l 4cyl turbo, tad es izveelos turbomotoru.

aa, pashaas beigaas - labaako 2l n/a dzineeju razho tomeer eiropaa, pareizaak sakot uz Salas. :) http://www.rst-v8.com/. that's the answer... ;) zheel tikai, ka ne lielaakaas seerijaas...
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by psih-arno »

Archuks wrote:A officiālajos dragreisos, ne tikai LV, tas tiek ņemts vērā!?
Kas? vai ir turbo vai nav?? Tas tiek njemts veeraa.. koeficients dazhaadaam sacensiibaam atskjiras..
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Archuks »

psih-arno wrote:
Archuks wrote:A officiālajos dragreisos, ne tikai LV, tas tiek ņemts vērā!?
Kas? vai ir turbo vai nav?? Tas tiek njemts veeraa.. koeficients dazhaadaam sacensiibaam atskjiras..
Paratrooper saprata manu domu un atbildēja.
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by psih-arno »

Mees atbildeejaam vienlaikus. Ieprieksh vinja postu neredzeeju :wink:
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Archuks »

psih-arno wrote:Mees atbildeejaam vienlaikus. Ieprieksh vinja postu neredzeeju :wink:
:wink:
Post Reply