BMW E39 540

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

vai BMW rulee?

Jaa!
36
54%
Protams!
31
46%
 
Total votes: 67

User avatar
2GGsx
Posts: 71
Joined: 20 Oct 2004, 00:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by 2GGsx »

vecums nenaak viens! :roll:
klimpis
Posts: 152
Joined: 10 Mar 2005, 20:20
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by klimpis »

beidzot no Edzula sakarīgus tektus dzirdu :)
User avatar
MaFia
Posts: 498
Joined: 11 Jun 2004, 16:55
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by MaFia »

GhostfacE wrote:Edzuli, par fraazi nenobriedushi vareeji manupraat pakluseet :twisted:
Manuprāt, nobriedušiem cilvēkiem primārais autiņā nav cik ātri tas ieskrienas līdz 100km/h.... :roll:
Toyota Yaris T-Sport
BMW 535d
User avatar
SteelRat
Posts: 904
Joined: 30 Jan 2005, 12:30
Location: www.BMWPower.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by SteelRat »

edzulis iekarsa :D:D:D bet taisniiba ir, netiks likti nekadi meesli, vis peec original bmw. atradu velvienu bildi no saana :D
Image
User avatar
MaFia
Posts: 498
Joined: 11 Jun 2004, 16:55
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by MaFia »

SteelRat wrote:edzulis iekarsa :D:D:D bet taisniiba ir, netiks likti nekadi meesli, vis peec original bmw. atradu velvienu bildi no saana :D
http://www.bmwpower.lv/members/SteelRat/928e8aebmw5.JPG
Baltā optika + Alpinas būs :cool:
Toyota Yaris T-Sport
BMW 535d
User avatar
SteelRat
Posts: 904
Joined: 30 Jan 2005, 12:30
Location: www.BMWPower.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by SteelRat »

vot jaa, diksi jaaizvelas, bet tam laiks ir daudz :D uz ziemu jau nevajag :)
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Archuks »

EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
Reyno
Posts: 440
Joined: 02 Nov 2004, 21:28
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Reyno »

Pensionāri braukā ar peugeot 607, Mercedes S un Audi A8.
Aizmirsi BMW 7er :D
Motor kaputt @ 200km/h :D
User avatar
MaFia
Posts: 498
Joined: 11 Jun 2004, 16:55
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by MaFia »

Es pilnībā neatbalstu M-Paketi... BMW ar M paketi ir ārprātīgi daudz, un tie ne ar ko neizceļās... Ja vajag bodkitu, labāk uzlikt priekšā lūpu un slieksni... Un viss... Bet, manuprāt, šis BMW ļoti labi izskatīsies ar balto optiku un Alpinām... :roll: Un varbūt nedaudz zemāks...
Toyota Yaris T-Sport
BMW 535d
User avatar
TwinSpark
Posts: 1030
Joined: 14 Jun 2005, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: BMW E39 540

Post by TwinSpark »

APSVEICU!!! wrote: Image
īsts BMW sākas ar V8 ;)
1989 Alfa 75
2003 Accord Tourer
User avatar
Gatis
Posts: 657
Joined: 01 Aug 2004, 21:14
Location: Maza Lasvegasa (Sigulda)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Gatis »

Nu apsveicu apsveicu!!! :cool: Es zinu ka atkartosos, bet diskus toc vajag!!!
Lai arī cik bagāts būtu cilvēks, tik un tā viņam būs tikai puse no tā, ko viņš vēlas...
http://www.printera.lv
GO BIG OR GO HOME
User avatar
Edzulis
Posts: 753
Joined: 23 Jul 2004, 12:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Edzulis »

MaFia wrote:
Es pilnībā neatbalstu M-Paketi... BMW ar M paketi ir ārprātīgi daudz, un tie ne ar ko neizceļās... Ja vajag bodkitu, labāk uzlikt priekšā lūpu un slieksni... Un viss... Bet, manuprāt, šis BMW ļoti labi izskatīsies ar balto optiku un Alpinām... :roll: Un varbūt nedaudz zemāks...
Kādēļ ar kaut ko jāizceļas??? Mpakete rullē, jo to ieraugot parasti uzreiz pamanu un novērtēju. Kādu vēl lūpu un slieksni? Cik Rīgā nav sačakarētu E39 ar tipa hamann tūningiem utt. E39 ir jāliek tikai M pakete vai, ja var atļauties Original tūnings no Hamann, Alpina utt. Tas nav auto ar ko vajadzētu individuāli un īpaši izcelties. Galvenais, ka viņš izskatās labi ar to mpaketi, un nav svarīgi, cik tādu braukā pa ielām un vai viņš izceļas vai nē uz citu fona. IZceļas lai dzeltenzili civici :)
Original ///M piekritējs, edzulis.
User avatar
Sonjuks
EMO
Posts: 1239
Joined: 14 Jun 2004, 11:02
Location: rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Sonjuks »

Edzulis wrote:
MaFia wrote:
Es pilnībā neatbalstu M-Paketi... BMW ar M paketi ir ārprātīgi daudz, un tie ne ar ko neizceļās... Ja vajag bodkitu, labāk uzlikt priekšā lūpu un slieksni... Un viss... Bet, manuprāt, šis BMW ļoti labi izskatīsies ar balto optiku un Alpinām... :roll: Un varbūt nedaudz zemāks...
Kādēļ ar kaut ko jāizceļas??? Mpakete rullē, jo to ieraugot parasti uzreiz pamanu un novērtēju. Kādu vēl lūpu un slieksni? Cik Rīgā nav sačakarētu E39 ar tipa hamann tūningiem utt. E39 ir jāliek tikai M pakete vai, ja var atļauties Original tūnings no Hamann, Alpina utt. Tas nav auto ar ko vajadzētu individuāli un īpaši izcelties. Galvenais, ka viņš izskatās labi ar to mpaketi, un nav svarīgi, cik tādu braukā pa ielām un vai viņš izceļas vai nē uz citu fona. IZceļas lai dzeltenzili civici :)
un koši dzelteni e36 :reeka: :reeka: :reeka: :aljo: :aljo:
User avatar
MaFia
Posts: 498
Joined: 11 Jun 2004, 16:55
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by MaFia »

Edzulis wrote:
MaFia wrote:
Es pilnībā neatbalstu M-Paketi... BMW ar M paketi ir ārprātīgi daudz, un tie ne ar ko neizceļās... Ja vajag bodkitu, labāk uzlikt priekšā lūpu un slieksni... Un viss... Bet, manuprāt, šis BMW ļoti labi izskatīsies ar balto optiku un Alpinām... :roll: Un varbūt nedaudz zemāks...
Kādēļ ar kaut ko jāizceļas??? Mpakete rullē, jo to ieraugot parasti uzreiz pamanu un novērtēju. Kādu vēl lūpu un slieksni? Cik Rīgā nav sačakarētu E39 ar tipa hamann tūningiem utt. E39 ir jāliek tikai M pakete vai, ja var atļauties Original tūnings no Hamann, Alpina utt. Tas nav auto ar ko vajadzētu individuāli un īpaši izcelties. Galvenais, ka viņš izskatās labi ar to mpaketi, un nav svarīgi, cik tādu braukā pa ielām un vai viņš izceļas vai nē uz citu fona. IZceļas lai dzeltenzili civici :)
Daaa, ar vārdu lūpa es nedomāju vietējos garadarbus... :roll: Vnk man labāk patīk Alpina, AC, Hamman, nevis ///M, ja vien tas nav īsts M5... :roll:
Toyota Yaris T-Sport
BMW 535d
User avatar
TwinSpark
Posts: 1030
Joined: 14 Jun 2005, 12:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by TwinSpark »

sonic wrote:un koši dzelteni e36 :reeka: :reeka: :reeka: :aljo: :aljo:
Edžulim IMHO nekad nav bijusi sašķūningota mašīna. Un viņa banāns jau no dzimšanas bij dzeltens - tur neko acīmredzot nevarēja darīt. Pārkrāsot būtu stulbi.

Viņš tomēr ir oriģinālu lietu piekritējs - vismaz es neesmu dzirdējis, ka edzulis būtu pidoraskas kādam auto skrūvējis klāt. Arī E21 ir diezgan original.

nez, ko jūs te brēcat. Ja nepatīk olu dzeltena krāsa - tā ir cita lieta.
*******************************************************

Un par to e39 tūningošanu -

Jebkurš neorģināls tūnings pēc 1.5 gada izskatās mazlietImage dīvains, lai neteiktu vairāk. Turklāt šādu auto nav iespējams pārdot - jebkurš kakains lēts spoileris ir kā zīmogs.
1989 Alfa 75
2003 Accord Tourer
User avatar
Mar4ello
Kandidāts uz BANu
Posts: 176
Joined: 30 Aug 2004, 20:47
Location: www.BMWPower.lv, www.200sx.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Mar4ello »

Normāls auto, es ar tādu ņemšu ka man stukņit ap 25 :) Pagaidām vēl drusku gribās paspridzināt....
Turbo RWD....
User avatar
SteelRat
Posts: 904
Joined: 30 Jan 2005, 12:30
Location: www.BMWPower.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by SteelRat »

ar 300 hp nemaz nevar paspridzinaat :lol:
User avatar
zigg
Posts: 58
Joined: 04 Sep 2004, 21:00
Location: Ventspils - Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by zigg »

Edzulis wrote: ...... Pensionāri braukā ar peugeot 607, Mercedes S un Audi A8. Un kas vainas pensionāriem? ........
Citās valstīs varbūt tā arī ir, bet pie mums Latvijā pensionāri braukā ar 70-ajos gados ražotajiem žiguļiem un moskvičiem, labākajā gadījumā ar kādu 90. gadu sākumā ražotu fordu vai opeli, vai vw :oops:
User avatar
Mar4ello
Kandidāts uz BANu
Posts: 176
Joined: 30 Aug 2004, 20:47
Location: www.BMWPower.lv, www.200sx.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Mar4ello »

SteelRat wrote:ar 300 hp nemaz nevar paspridzinaat :lol:
Nee nu piem ja saliidzina kaa tu vari pakraameet kautvai liikumos ar e30 un e39...tomeer es domaaju ka ar e30 tas stipri labaak sanaak... :)
Turbo RWD....
User avatar
Edzulis
Posts: 753
Joined: 23 Jul 2004, 12:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Edzulis »

TwinSpark wrote:
sonic wrote:un koši dzelteni e36 :reeka: :reeka: :reeka: :aljo: :aljo:
Edžulim IMHO nekad nav bijusi sašķūningota mašīna. Un viņa banāns jau no dzimšanas bij dzeltens - tur neko acīmredzot nevarēja darīt. Pārkrāsot būtu stulbi.

Viņš tomēr ir oriģinālu lietu piekritējs - vismaz es neesmu dzirdējis, ka edzulis būtu pidoraskas kādam auto skrūvējis klāt. Arī E21 ir diezgan original.

nez, ko jūs te brēcat. Ja nepatīk olu dzeltena krāsa - tā ir cita lieta.
*******************************************************

Un par to e39 tūningošanu -

Jebkurš neorģināls tūnings pēc 1.5 gada izskatās mazlietImage dīvains, lai neteiktu vairāk. Turklāt šādu auto nav iespējams pārdot - jebkurš kakains lēts spoileris ir kā zīmogs.
Diemžel E21 virsū ir OBX cauruļveidīgā truba, bet kaut kādu vajadzēja toreiz. Būs nauda likšu citu. Diski arī japāņu. Tās ir divas tādas diskutējamākās lietas, bet tās arī atzīstu tagad un apsolos nomainīt pret pure Germany Quality :)

p.s Banāns kādreiz bija tumši zils. Protams, ka nevēlējos ieguldīt naudu automobilī pārkrāsojot utt, jo tie ir lieli izdevumi un tas tāpat vienmēr būs pajāts 325 kā lielākā daļa...
Original ///M piekritējs, edzulis.
Post Reply