BMW E39 540

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

vai BMW rulee?

Jaa!
36
54%
Protams!
31
46%
 
Total votes: 67

User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Archuks »

Esi jau izgāzis? Iet labāk par 325to? :)
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
diabl0_
Posts: 559
Joined: 06 Nov 2004, 17:28
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by diabl0_ »

blackflame wrote:simpatisks auto... Vai tad jau tads vecums, ka kugi gribas? :D
nez, es arii no taada neatteiktos ;) tagad vinjsh atgaadina varbuut onkulju auto, bet kad uzliks jauno optiku + smukus diskus, izstiisies baigi labi :twisted: ;)
User avatar
Chesterb
Posts: 2083
Joined: 07 Mar 2005, 23:32
Location: Parasta māja ar logiem un durvīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Chesterb »

neslikts autinjs :wink: balsosanaa arii iistie varianti iedoti :reeka:
User avatar
SteelRat
Posts: 904
Joined: 30 Jan 2005, 12:30
Location: www.BMWPower.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by SteelRat »

iet labaak par 325 stingri, iet kaa M3 un nav tas onkulju auto, lai gan trasei arii nav paredzeec, ja vis saies nakamgad pa vasaru bus e30 325 vai 318 is trasei
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

eerta mashiina, ir braukts ar taadu vieniigi 523 tas bija bik piedomaaja, bet nu ... shis vareetu iet ljoti labi, nepatika tas, ka paaraak lieli gabariiti :roll:
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
SteelRat
Posts: 904
Joined: 30 Jan 2005, 12:30
Location: www.BMWPower.lv
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by SteelRat »

jaapierod, tapeec laikam parksensors iekshaa :roll:
User avatar
Edzulis
Posts: 753
Joined: 23 Jul 2004, 12:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Edzulis »

SteelRat wrote:
xtcola wrote:apsveicu!
cik taads vispaar bendzhas rij? :?
7-8 litri pa shtraasi 10-12 pa pilseetu
LAbi, beidz dirst par to pilsētu! ;) 14 rēķini stabili vai arī nevar mīt tālāk par 2k rpm. Bet čista nespēju iedomāties kā ir jāripinās un jārauc lai dabūtu pilsētā 10l ar 540 :D Protams, uz savu 'konkurentu' fona tas motors ir daudz labāks un ekonomiskāks, bet ne jau tik.

Vispār te tādi gurīši nolasijušies, ka slikti metas. Nosi un čipi, pensionāri.

NOS - pēdējākā huiņa priekš idiotiem, kas tos uzstāda savām sūda necilajām ielas mašīnām. Reāli der tikai drag race auto. Ja kāds piemin NOS uz reiz defaultā skaidrs, ka nav vesels. Tas paātrinājums ir sūds.

Čips - bļin, nahu-j šitik sarežģītu un jaudīgu auto vēl čipot? [censored] ātrāk nobeidzināt motoru, palielināt patēriņu un hvz ko vēl izdarīt. braucu sestdien pa Rīgu, priekšā smagi dūmojšs jauns Volvo ar chiptuning nakļeni. Kā viņš dūmoja!!! Tā ir, kad iejaucas smadzenēs autiņam. Neba BMW inžinieri nezināja, ko darija, kad taisija to auto. Un pieņemot, ka līdz 100km/h viņš iet līdzīgi ar M5 tad čipos šitādu tikai pilnīgs auns. Šitādus nepērk lai čipotu un lēti notūnētu

Pensionāri - kārtējā stulbuma izpausme. Pensionāri. Fuck. Visus, ko zinu ar 540 ir jauni cilvēki, gados līdz 25. Kas te tāds no pensionārisma? 6 sek līdz 100? Dārgs, prestižš, dinamisks, tas ir BMW un defaultā nav penšu auto, ar atsevišķiem izņēmumiem. Kas te ir no pensionāriem? Pensionāri braukā ar peugeot 607, Mercedes S un Audi A8. Un kas vainas pensionāriem? JA es tādu nopērku, man [censored] jūsu spriedelējumi, jo es rulēju, bet jūs ar savām jauniešu nenobriedušo prātu pseido sporta mašīnām sūkājat. Tas nav adresēts Repsim vai kādam citam personīgi, tas ir adersēts visiem, kas pats brauv ar kaut ko mazu, skaļu, necilu un domā, ka 5 sērija ir penšu auto.

No savas pieredzes. Nopirku M3. UZskatu, ka samērā kruts ([censored], ka lētāks par getz) un ekskluzīvs auto. Kas jūs domājat es domāju par čipiem, skaļajiem sūda izpūtējiem, tizlām optikām, bamperiem, neoniem un ko citu? Tas viss ir huiņa. Šādi auto vairs nav tajā kategorijā lai par to domātu. 540 ir lai brauktu un nedomātu par to visu. Izņēmums ir labāki diski (i to tikai BMW original, alpina, AC kā arī optikas upgrade uz jaunāka modeļa) Bāc, kā man nāk besis palasot te dažu labu ieteikumu. Nosi un čipi. Jebatj..

Savu skarbo vārdu esmu pateicis. NEdaru to lai blatotu, bet lai nenobriedušos prātus vestu pie prāta un lai jūs beidzot sāktu normāli domāt. Es ar to nedomāju tikai BMW, es ar to domāju automobiļu nodalīšanu. Ir jāspēj nodalīt automobiļus, kas paredzēti jūsu mīļākajai nodarbei - 'tūningam' un kas nav
Original ///M piekritējs, edzulis.
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

welcome back Edzuli :D
User avatar
Edzulis
Posts: 753
Joined: 23 Jul 2004, 12:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Edzulis »

nu nevar normāli nosēdēt skatoties ko jūs te rakstat. LAbi, pohu-j man jūsu probes, calibras, dsm utt, bet BMW lūdzu nepazemojiet :)
Original ///M piekritējs, edzulis.
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Archuks »

SteelRat wrote:iet labaak par 325 stingri, iet kaa M3 un nav tas onkulju auto, lai gan trasei arii nav paredzeec, ja vis saies nakamgad pa vasaru bus e30 325 vai 318 is trasei
Kautkad duke esot tavam 325 izmērījis 6.2 sec. līdz simtam(bez NOS'a), tāds pats laiks ir 540i :lol: :roll:
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
Edzulis
Posts: 753
Joined: 23 Jul 2004, 12:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Edzulis »

6.2 sekundes. Archuk sāc domāt ar savu galvu un neskaties ko te visi raksta apkārt.
Original ///M piekritējs, edzulis.
User avatar
Schwins
Posts: 278
Joined: 22 Jul 2004, 22:35
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Schwins »

bla Edzul, izmetu te prikolu par nos (tapec ka iepriekseja beeemwee bija) un tu uzreiz domaa nezko - logiski ka tada neliks normali cilveki!
KICKER, JL audio, MTX, Auto/Moto signalizācijas, uzstādīšana!! Auto audio par labakajam cenam! Alpine, DLS, Hertz, Pioneer, Audison, GrounZero, Dynaudio, MacAudio u.c.
User avatar
doubled
Posts: 1219
Joined: 20 Aug 2004, 22:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: BMW E39 540

Post by doubled »

SteelRat wrote:taa nu sagadiijies ka es iepeerku sev auto shaadu. daljeji interesee citu brauceju domas par shadu auto, daljeji gribas pirkstus pameetaat. pie viena realas atsauksmes, kur letakas detaljas, ko krutu var uzlikt shim auto. varbut kadam par labam naudam pieejami diski.

garaaaam :roll: :(
Image
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Archuks »

Edzulis wrote:6.2 sekundes. Archuk sāc domāt ar savu galvu un neskaties ko te visi raksta apkārt.
Es jau tādēļ prasu :lol: Protams, ka šis iet labāk, steel's pats rakstīja ;)
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

SteelRat wrote:jaapierod, tapeec laikam parksensors iekshaa :roll:
Var jau buut, bet taa tieshaam cepuri nost 8)
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

Edzuli, par fraazi nenobriedushi vareeji manupraat pakluseet :twisted:
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
Repsis
Posts: 683
Joined: 08 Apr 2005, 20:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Repsis »

Edzulis wrote:... bla bla bla...

... man [consored] jūsu spriedelējumi, jo es rulēju, bet jūs ar savām jauniešu nenobriedušo prātu pseido sporta mašīnām sūkājat. Tas nav adresēts Repsim vai kādam citam personīgi, tas ir adersēts visiem, kas pats brauv ar kaut ko mazu, skaļu, necilu un domā, ka 5 sērija ir penšu auto...
tev nu gan tagad deguns mākoņos :twisted: :roll:

mjā, ko bmw izdara ar cilvēkiem :roll:
Last edited by Repsis on 24 Aug 2005, 23:22, edited 1 time in total.
350Z
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

Repsis wrote: mjā, ko bmw izdara ar cilvēkiem :roll:
Es biju gar zemi, kad sito ieraudziju... :rofl: :rofl: Bembis forsa masina, pasam ar sak iepatikties tas e30... :D Tik nevajag parak daudz vinu reklamet... :-D
User avatar
xtcola
Posts: 450
Joined: 29 Jun 2005, 15:16
Location: Rīga Jugla-3
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by xtcola »

Atkal daleeji gribeetos piekrist Edzulim :)
User avatar
non-smoker
Posts: 70
Joined: 28 Jan 2005, 14:01
Location: Jelgava, Saldus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

non-smoker

Post by non-smoker »

Manuprāt, labs un arī smuks bembiits :oops:
Post Reply