Kādu auto izvēlēties!? II

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
howitzer
M30
Posts: 28602
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by howitzer »

Laapsta wrote:Arprats, jus esat pilnigi ibanaati? Es, protams, nepazistu Foxiju vai vina draudzeni, bet blaa sedinat savu meiteni e36 kompotaa, aizvesturiska misene un kadel? Ko tiesi vina ieguus? Komfortu? Kaut cik mudienigu interjeru? Ekonomiju? Vai jus uztraucaties, lai vina vienreiz ziemaa varetu skersam iemest?
Es tiesham nesaprotu, pa 2k sanak musdienigaki varianti, kuros braucot tev nav statuss: man ir obey kepons un bish gejs esmu. No hate pret e36, ir arii redzeti pa retam interesanti auto, bet kars lashara, tas gan
Tu tak esi lols, nav brīnums, ka lasi zemenes Francijā. xD

Piemēram? Kas vēl sanāk par 2k eur, kas būtu tik galvas tiesu pārāks par Kompaktu un būtu nenormāli sievietei piemērots? 4. golfs? Nenormāli forši, ahujennākais komforts un dizains, interjers vispār ir mīla.
Audi A4? Wow, tik nenormāli liela atšķirība VS 4. golfs, baudāms auto. ;)))))))))))))))) B5 pasāts? Tas vispār ir autobūves Svētais Grāls. Varbūt vēl iesaki par šo naudu nopirkt E39 vai acaino mersedesu. Noteikti sanāks izcelt labu eksemplāru. :aiwa:
Par 2k eur visi auto sanāk apmēram vienādi un vienas paaudzes. Teikt, ka ir daudz "mūsdienīgāki" varianti - paldies, dienas lols, sarēcos. :cool:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28602
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by howitzer »

tolx wrote:universālis (ne lielāks par 5er), rwd vai awd, kam more or less ikdienā varētu liet degvielu un taisīt apkopes. Kas kaut puslīdz atbilstu prasībām līdz tiem 4-4,5k?
Kad kaut ko tādu atrodi, uzsit PM. :shura:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Archuks »

howitzer wrote:
tolx wrote:universālis (ne lielāks par 5er), rwd vai awd, kam more or less ikdienā varētu liet degvielu un taisīt apkopes. Kas kaut puslīdz atbilstu prasībām līdz tiem 4-4,5k?
Kad kaut ko tādu atrodi, uzsit PM. :shura:
Baigi ietilpīgs nav, bet uzticams (c) Melnais https://www.ss.com/msg/lv/transport/car ... ebdfp.html" onclick="window.open(this.href);return false;
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by tolx »

howitzer wrote:
tolx wrote:universālis (ne lielāks par 5er), rwd vai awd, kam more or less ikdienā varētu liet degvielu un taisīt apkopes. Kas kaut puslīdz atbilstu prasībām līdz tiem 4-4,5k?
Kad kaut ko tādu atrodi, uzsit PM. :shura:
Failure is always an option, tapēc jau es jautāju.
tas IS sportback, sit mani nost, bet izskatās kaut kā, nepareizi.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by *Sicram »

Pasaki, šito kādā Luxus is crosflow mītā !
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Archuks »

Subaru Legacy/Outback 2004+, vēlams ar 3.0, bet, iespējams, ar 2.5 arī var izdzīvot.
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by tolx »

Jā, bez subaru. Tos es tāpat māku :D
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
ordii
Posts: 586
Joined: 09 Mar 2015, 21:27
Location: Norway
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by ordii »

mani baida tie boxer dzineeji, nav tur jacelj dzinejs ara ja sak kads antifriizs sulot vai siksna kada japamaina?
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by tolx »

Jāceļ ārā ir tad, ja jāņem galvas nost. Pārējais viss darāms tāpat, ne sarežģītāk kā jebkuram citam motoram.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Melnais »

Archuks wrote:
howitzer wrote:
tolx wrote:universālis (ne lielāks par 5er), rwd vai awd, kam more or less ikdienā varētu liet degvielu un taisīt apkopes. Kas kaut puslīdz atbilstu prasībām līdz tiem 4-4,5k?
Kad kaut ko tādu atrodi, uzsit PM. :shura:
Baigi ietilpīgs nav, bet uzticams (c) Melnais https://www.ss.com/msg/lv/transport/car ... ebdfp.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tiem 2.0 dzinējiem baigo problēmu nav, bet jauda par īsu. Arī nenokaujamais un var dabūt kompresor kitu. 3.0, nu tur jautājumu nav, liet degvielu un dot grīdā. Bloķis daudziem nāca stokā.
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by nakurilijs »

howitzer wrote: Piemēram? Kas vēl sanāk par 2k eur, kas būtu tik galvas tiesu pārāks par Kompaktu un būtu nenormāli sievietei piemērots?
https://www.ss.com/msg/lv/transport/car ... boxbm.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Da kaut vai šis, ja tik ļoti nepatīg Golfi...
:dj:
User avatar
Rii
Posts: 7582
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Rii »

tolx wrote:
howitzer wrote:
tolx wrote:universālis (ne lielāks par 5er), rwd vai awd, kam more or less ikdienā varētu liet degvielu un taisīt apkopes. Kas kaut puslīdz atbilstu prasībām līdz tiem 4-4,5k?
Kad kaut ko tādu atrodi, uzsit PM. :shura:
Failure is always an option, tapēc jau es jautāju.
tas IS sportback, sit mani nost, bet izskatās kaut kā, nepareizi.
btw ja gribi izbraukt ar e46 - https://www.ss.com/msg/lv/transport/car ... hlnhn.html" onclick="window.open(this.href);return false; es pats uz šo nedaudz metu aci :think:
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
semigallss
Spam addicted
Posts: 6274
Joined: 12 Nov 2011, 00:22
Location: area 69
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by semigallss »

No subaru dzinēja izcelšanas nav jābaidas. Pedejo reizi pagalmā to izdariju apmeram stundas laikā. Bet gan jau tolx nav tas cilveks kam tas jastāsta.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
"Ne jau visi kas brauc ar BMW ir idioti, bet visiem idiotiem ir BMW"
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by tolx »

Par subaru vispār jautājumu nav. Dumības un jautājumi māc par visādiem citādiem drapakiem.
Rii wrote: btw ja gribi izbraukt ar e46 - https://www.ss.com/msg/lv/transport/car ... hlnhn.html" onclick="window.open(this.href);return false; es pats uz šo nedaudz metu aci :think:
Nu, uz placi aiziet varu katrā laikā, vairāk bija doma kādu reālu ikdienas auto apskatīt, bez stresa.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
Laapsta
Posts: 3241
Joined: 13 May 2013, 01:49
Location: Vienīgā pilsēta kas nav lauki - RĪGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Laapsta »

howitzer wrote:
Laapsta wrote:Arprats, jus esat pilnigi ibanaati? Es, protams, nepazistu Foxiju vai vina draudzeni, bet blaa sedinat savu meiteni e36 kompotaa, aizvesturiska misene un kadel? Ko tiesi vina ieguus? Komfortu? Kaut cik mudienigu interjeru? Ekonomiju? Vai jus uztraucaties, lai vina vienreiz ziemaa varetu skersam iemest?
Es tiesham nesaprotu, pa 2k sanak musdienigaki varianti, kuros braucot tev nav statuss: man ir obey kepons un bish gejs esmu. No hate pret e36, ir arii redzeti pa retam interesanti auto, bet kars lashara, tas gan
Tu tak esi lols, nav brīnums, ka lasi zemenes Francijā. xD

Piemēram? Kas vēl sanāk par 2k eur, kas būtu tik galvas tiesu pārāks par Kompaktu un būtu nenormāli sievietei piemērots? 4. golfs? Nenormāli forši, ahujennākais komforts un dizains, interjers vispār ir mīla.
Audi A4? Wow, tik nenormāli liela atšķirība VS 4. golfs, baudāms auto. ;)))))))))))))))) B5 pasāts? Tas vispār ir autobūves Svētais Grāls. Varbūt vēl iesaki par šo naudu nopirkt E39 vai acaino mersedesu. Noteikti sanāks izcelt labu eksemplāru. :aiwa:
Par 2k eur visi auto sanāk apmēram vienādi un vienas paaudzes. Teikt, ka ir daudz "mūsdienīgāki" varianti - paldies, dienas lols, sarēcos. :cool:
Dzive piespiezh :(

Augstāk minētie japāņi.
DYXBY
no krustojuma vienmēr izbraucu pirmais
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by kars »

Nav jau parasts vidusmēra kompots, bet stīga + max nopakots
Kas vaines komfortam? sūdīgs interjers?
Elektro ādas recaro ar apsildi + kondiška
Image
vs baudāmais vairākus gadus jaunākais japānis
Image
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Foxijs »

Man nav nekas pret kompaktu (protams tā cena ir pilnīgs kosmoss, es nezinu kurš būs tik traks lai viņu iegādātos, tāpat kā cenas ss.lv visiem nerestaurētajiem e30/34 utt wtf vienkārši)

bet jaunai meičai kurai nav pilnīgi nekāts fetišs uz vecām lamatām pilnīgi noteikti labāk patiks ģeniāli ērtais hondas panelis... tā nu tas ir, tu vari saprast vai nesaprast :D
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by kars »

Image
Lai viņa izbrauc ar abiem back to back :] 150Nm vs 245Nm
Es to kompaktu nopirktu, der kā perfekts otrais/rezerves auto, tikai man nav lieki 3k :-D
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by *Sicram »

Nedrīkst aizmirs, ka tās HOndas meitenēm patīk..
Manai dārgajai arī ļoooti patīk šitie siviki.
Pirms polo nopirkšanas dažus apskatījāmies.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kādu auto izvēlēties!? II

Post by Foxijs »

Nevar sazvanīt to sūda hondu...

biju jau sasapņojies ka mājās būs šāds skats
Image
Post Reply