XC90 vs RX

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

Xtyling
Posts: 34
Joined: 09 May 2012, 18:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

XC90 vs RX

Post by Xtyling »

Sveiki !!!

Tātad mans budžets ir 8500 Ls , un nevaru izšķirties starp diviem modeļiem vai nu Volvo XC 90 2.4 D5 2005. Gada vai Lexus RX 3.0 2004. Gada ar gāzes iekārtu svaigu .

Padalīties pieredze u.tt :!:
User avatar
atamansvilks
Posts: 102
Joined: 14 Jan 2011, 19:42
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by atamansvilks »

Vienozimigi auto ar gazes iekartu,dizela ekonomija beigsies kad vinam noklasies kada sprausla :naac:
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Edmunds »

Man gan simpatizē D5 dīzeļa dinamikas/ekonomijas rādītāji.. nu nez.. turklāt volvo vajadzētu būt labākai caurejamībai(ja jau par džipiem te bazars.. :D)
Xtyling
Posts: 34
Joined: 09 May 2012, 18:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Xtyling »

atamansvilks wrote:Vienozimigi auto ar gazes iekartu,dizela ekonomija beigsies kad vinam noklasies kada sprausla :naac:
Katram savi +/- ... Nevar izšķirties, par sprauslam vel neesmu dzirdējis,ka kādam noklatos, esmu dzirdējis tikai to ,ka var gadīties problēmas ar automatu, tāpēc tas ir pirmais,kas jāpārbauda ...
Xtyling
Posts: 34
Joined: 09 May 2012, 18:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Xtyling »

ens wrote:Man gan simpatizē D5 dīzeļa dinamikas/ekonomijas rādītāji.. nu nez.. turklāt volvo vajadzētu būt labākai caurejamībai(ja jau par džipiem te bazars.. :D)
Ari fakts, bet bez ceļiem nemaz neizmantošanu praktiski pa pilsētu tikai, kāpēc tad vajadzigs dzips? Jo pietika pabraukt ar pazemo mašīnu, kad bija mums tie lielie sniegi,sals ... Krāsa ātri no apakšas atlupa un arkam, lieki izdevumi, augsta mašīna ir augsta :rofl: D5 ekonomija .... drošība , RX kvalitāte
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: XC90 vs RX

Post by Alien »

es par gāzi :wink:
Toyotas mezgli pat liekas ilgākspēlējoši nekā Volvo :hvz:
AR_159 :drive:
User avatar
NabagsBezVento
Spam addicted
Posts: 2063
Joined: 03 Oct 2011, 21:27
Location: Jūrmala
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by NabagsBezVento »

x5 :shura: bet ja jāizvēlas starp tiem, tad pieļauju, ka kopumā, ieskaitot papildus dīzeļa riskus Volovu būs lētāk taisīt, ja tas nav no svara, tad jau laikam komfortablāks būs RX
*Sicram wrote: izdomā parakstu.. :|
Izbanotais
Posts: 276
Joined: 03 May 2010, 02:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Izbanotais »

Pašiem mājās jau 5 gadus ir Volvo xc90, vienīgais ,kas tagad ir jāremontē/jāmaina ir kārbas vadības bloks, par pārējo sūdzību nav, un mašīna ikdienā netiek saudzēta ;)
pirdiens
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17033
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: XC90 vs RX

Post by Juzix »

Ir sanācis pāris dienas pabraukāt ar XC90 D5 163zs paaudzi + tomātkārba. Ja godīgi, tad tas motorītis likās mazliet par švaku prekš tās masas. Attiecīgi ievērojamā ekonomij, kura novērojama S60 un V70, pārvēršas par normāliem 10-12 litriem uz simtiņa. Varbūt feislifta modeļiem tas viss kaut kā savādāk, kad jau nāk 185zs dinēja versija.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
Xtyling
Posts: 34
Joined: 09 May 2012, 18:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Xtyling »

Juzix wrote:Ir sanācis pāris dienas pabraukāt ar XC90 D5 163zs paaudzi + tomātkārba. Ja godīgi, tad tas motorītis likās mazliet par švaku prekš tās masas. Attiecīgi ievērojamā ekonomij, kura novērojama S60 un V70, pārvēršas par normāliem 10-12 litriem uz simtiņa. Varbūt feislifta modeļiem tas viss kaut kā savādāk, kad jau nāk 185zs dinēja versija.
Nu varbūt Tev tur ir taisniba , bet varu pateikt to, ka šis dzips sver gandrīz 3 tonnas , un ir visekonomiskakais sava klase :wink: un ari ja par jaudu tad esmu dzirdējis, ka ja nocipo un būs savi 197 zs ar ko,pilnībā pietiek , bet visizturigakais dzips tas tā ne pa tēmu ir Mercedes ml klase, runa iet par pieejamiem, bet kas nepatīk ? Tas, ka varu nopirkt tāda paša kuzova par 3200 Ls un pa 8000 Ls ... Draugs nopirka 2003. Gada pilnīgi svaigu ml 270 diesel un joprojām brauc , remonti lielie,nekādi ..Nobraukums jau pie 400 000 km :yo:

Un ko ņemtu Juzix ?
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Edmunds »

Juzikam jau ir džips! :D
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Melnais »

Varbūt izbrauc ar abiem un tad izdomā pats, kas vairāk patīk? Esmu pavazājies līdzi pasažiera sēdeklī xc90 '06, nu, hvz. Emocijas nebija. Rx'am neesmu pat pieskāries.
Par RX runājot, kautkā tā mašīna liekās sievišķīga, bet xc90 būs vīrišķīgāks, bet nu, tas tā, nav vērā ņemams viedoklis.
User avatar
elksnis
Spam addicted
Posts: 697
Joined: 08 Aug 2011, 13:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by elksnis »

x5 ar v8 + gaze :marihuans: :naac:
User avatar
koni4jo
Spam addicted
Posts: 3033
Joined: 11 Sep 2011, 23:02
Location: Latvijas vidū...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by koni4jo »

Es par Volvo :yo:
Salons šķiet vizuāli tīkamāks. :blondīne: :naac:
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17033
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: XC90 vs RX

Post by Juzix »

Xtyling wrote: Nu varbūt Tev tur ir taisniba , bet varu pateikt to, ka šis dzips sver gandrīz 3 tonnas , un ir visekonomiskakais sava klase :wink: un ari ja par jaudu tad esmu dzirdējis, ka ja nocipo un būs savi 197 zs ar ko,pilnībā pietiek , bet visizturigakais dzips tas tā ne pa tēmu ir Mercedes ml klase, runa iet par pieejamiem, bet kas nepatīk ? Tas, ka varu nopirkt tāda paša kuzova par 3200 Ls un pa 8000 Ls ... Draugs nopirka 2003. Gada pilnīgi svaigu ml 270 diesel un joprojām brauc , remonti lielie,nekādi ..Nobraukums jau pie 400 000 km :yo:

Un ko ņemtu Juzix ?
Vienu ziemu pattestēju LC120. Nezinu cik ļoti skaitās tā pati klase, bet patēriņš bija +/- tāds pats, kā arī salons ievērojami plašāks un ērtāks. Tikai LC ir maķenīt virs Tava budžeta. Tiesa, Volvo, dēļ neatkarīgās piekares aizmugurē, manāmi komfortablāks uz šosejas...

No Tevis izvēlētajiem variantiem drīzāk skatītos uz Volvo. RX dizainiski pilnīgi nekāds + kā jau te minēja, ļooti atgādina mājsaimnieču auto :urb:
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
jaaniss
Audi 80
Posts: 2878
Joined: 11 Feb 2005, 14:22
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: XC90 vs RX

Post by jaaniss »

Un var jau ņemt volvo ar benz/gaz- atkritīs broblēmas ar dārgajiem dīzeļu remontiem :wink:
www.ajblasters.lv
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: XC90 vs RX

Post by Rihy »

LC120 pie lielāka ātruma kā 100 kmh ir ļoti neekonomisks. Touareg tādā ziņā ir daudz patīkamāks, tuvāks vieglajam auto. Bet arī tas laikam ir out of budget.

Subaru Outback ir ļoti labs auto :naac: Uzliec gāzi un brauc, nekas tur neplīst viņiem :)
Xtyling
Posts: 34
Joined: 09 May 2012, 18:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Xtyling »

Rihy wrote:LC120 pie lielāka ātruma kā 100 kmh ir ļoti neekonomisks. Touareg tādā ziņā ir daudz patīkamāks, tuvāks vieglajam auto. Bet arī tas laikam ir out of budget.

Subaru Outback ir ļoti labs auto :naac: Uzliec gāzi un brauc, nekas tur neplīst viņiem :)

To ka izturīgs OUTBACK zinu,draugs jau gandriz 4 gadi brauc un neko nemaina,neskaitot filtrus eļļas, bet nepiesaista salons, ne cietie benķi :drive: , ar tādu esmu pavizinājis 1 nedēļu 2007.gada 2.5 benzina dzinejs ..
Last edited by Xtyling on 10 May 2012, 10:54, edited 1 time in total.
Xtyling
Posts: 34
Joined: 09 May 2012, 18:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Xtyling »

jaaniss wrote:Un var jau ņemt volvo ar benz/gaz- atkritīs broblēmas ar dārgajiem dīzeļu remontiem :wink:
\


Bija sākumā tāda ar doma, tam 2.9 benzinam ielikt gazi, mazak butu ari braukts kā dīzelis, bet tālāk pārdošana labāka ir dizeļdzinejam nekā benzin/gaze ..

Lexus RX salons ir vel mikstāks un ērtāks nekā VOLV0 , kā arī dzinejs daudz daudz klusāks kā VOLVO, bet volvo ir volvo lexus ir lexus :D

JA par dizainu tad var arī pateikt, to ka Volvo atgādina vairāk pikapu piepaceltu augšā, bet Lexus dizains atsit vairāk mūsdienu dizainu lidzinas MAZDAi Cx-7 u.tt ...
Izbanotais
Posts: 276
Joined: 03 May 2010, 02:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: XC90 vs RX

Post by Izbanotais »

Xtyling wrote:
Juzix wrote:Ir sanācis pāris dienas pabraukāt ar XC90 D5 163zs paaudzi + tomātkārba. Ja godīgi, tad tas motorītis likās mazliet par švaku prekš tās masas. Attiecīgi ievērojamā ekonomij, kura novērojama S60 un V70, pārvēršas par normāliem 10-12 litriem uz simtiņa. Varbūt feislifta modeļiem tas viss kaut kā savādāk, kad jau nāk 185zs dinēja versija.
Nu varbūt Tev tur ir taisniba , bet varu pateikt to, ka šis dzips sver gandrīz 3 tonnas , un ir visekonomiskakais sava klase :wink: un ari ja par jaudu tad esmu dzirdējis, ka ja nocipo un būs savi 197 zs ar ko,pilnībā pietiek , bet visizturigakais dzips tas tā ne pa tēmu ir Mercedes ml klase, runa iet par pieejamiem, bet kas nepatīk ? Tas, ka varu nopirkt tāda paša kuzova par 3200 Ls un pa 8000 Ls ... Draugs nopirka 2003. Gada pilnīgi svaigu ml 270 diesel un joprojām brauc , remonti lielie,nekādi ..Nobraukums jau pie 400 000 km :yo:

Un ko ņemtu Juzix ?
sver mazliet vairāk par 2tonnām , pasties tehniskajā pasē ;)
pirdiens
Post Reply