Mazbudžeta RWD

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mazbudžeta RWD

Post by howitzer »

Mans piemērs - man ir BMW E34.
Vienīgā vieta, kas manam auto bija sarūsējusi, (jā, manam aparātam bundža ir ļoti laba, bet viss pārējais ir slikti :shura: ) kad nopirku, bija blakussēdētāja durvis.
Tad nu devos pie Marihuāna un meklējām tās durvis.
Reāli, pusšrotu izrakājām un tik tiešām bija grūti atrast normālas, NESARŪSĒJUŠAS un neapskrāpētas.
Rezultātā, ieguvu durvis ar bukti, bet tās nebija nopuvušas.
Kā viņš pats teica, labu E34 ar katru gadu paliek aizvien mazāk un mazāk un ir grūti no virsbūves daļām atrast ko tiešām labu, nevis tāpēc, ka neviens nebūtu gatavs maksāt, bet tāpēc, ka to daļu vienkārši nav.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mazbudžeta RWD

Post by Ch. »

būsim reāli - labs bmw, kurā neilgi pēc iegādes nav jāiegrūž kādi 200-300ls sākas no vismaz 1000ls.
neredzu jēgu maksāt kkādus 400 ls par sūdainu e30 nemotoru, kurš ne vella neiet un ir norbaukts līdz kliņķim. pa to naudu taču vienkāršak ir paņemt sierru vai to pashu volvo. Tb ņemt jau var, bet braukt kamēr nosprāgst un izmest miskastē. nedoddievs tādā grūst naudu iekšā. :aiwa:

es ņemtu sierru - priekš tāda budžeta vismaz kaut cik kustās uz priekšu, turklāt, par kapeikām var dabūt vēlvienu tādu pašu rezerves daļām. :naac:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mazbudžeta RWD

Post by karlisbe »

Ch. wrote:būsim reāli - labs bmw, kurā neilgi pēc iegādes nav jāiegrūž kādi 200-300ls sākas no vismaz 1000ls.
neredzu jēgu maksāt kkādus 400 ls par sūdainu e30 nemotoru, kurš ne vella neiet un ir norbaukts līdz kliņķim. pa to naudu taču vienkāršak ir paņemt sierru vai to pashu volvo. Tb ņemt jau var, bet braukt kamēr nosprāgst un izmest miskastē. nedoddievs tādā grūst naudu iekšā. :aiwa:

es ņemtu sierru - priekš tāda budžeta vismaz kaut cik kustās uz priekšu, turklāt, par kapeikām var dabūt vēlvienu tādu pašu rezerves daļām. :naac:
liels +

bmw ir pārāk overpriced!
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mazbudžeta RWD

Post by howitzer »

Ch. wrote:ūsim reāli - labs bmw, kurā neilgi pēc iegādes nav jāiegrūž kādi 200-300ls sākas no vismaz 1000ls.
+ bezgalība.
Šo te šobrīd uz savas ādas izbaudu... :dusma: :D
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mazbudžeta RWD

Post by karlisbe »

howitzer wrote:
Ch. wrote:ūsim reāli - labs bmw, kurā neilgi pēc iegādes nav jāiegrūž kādi 200-300ls sākas no vismaz 1000ls.
+ bezgalība.
Šo te šobrīd uz savas ādas izbaudu... :dusma: :D
tad kāpēc tu iesaki pirkt BMW?
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mazbudžeta RWD

Post by howitzer »

Varbūt, pirms spriežam tālāk, noskaidrojam, ko tad tofika autors īsti vēlas no sava RWD?
Pašļūkt pa ziemu un pēc tam izmest na*uj, vai arī kaut ko normālu, kurā ieguldīt, skrūvēt un pucēt?
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mazbudžeta RWD

Post by howitzer »

mpb wrote:tad kāpēc tu iesaki pirkt BMW?
howitzer wrote:Pašļūkt pa ziemu un pēc tam izmest na*uj
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mazbudžeta RWD

Post by karlisbe »

howitzer wrote:Varbūt, pirms spriežam tālāk, noskaidrojam, ko tad tofika autors īsti vēlas no sava RWD?
Pašļūkt pa ziemu un pēc tam izmest na*uj, vai arī kaut ko normālu, kurā ieguldīt, skrūvēt un pucēt?
RWD auto, ar kuru ikdienā pārvietoties un ziemā mazliet pamācīties krāmēt. neko diži neieguldīt, ne pārāk pucēt.
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mazbudžeta RWD

Post by howitzer »

Diemžēl, man grūti iedomāties RWD vāģi par tādu naudu, kurā būtu maz jāiegulda.
Man prātā nāk tikai Bumeri, Lolvo, Sierras/Scorpio, Opeļi, bet tie bez ieguldījumiem un rokas pielikšanas vienkārši sapūs pa ziemu tā, ka aci nepaspēsi pamirkšķināt.

p.s.- var jau no Audi meistarot RWD... :naac:
Last edited by howitzer on 27 Sep 2010, 20:56, edited 1 time in total.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mazbudžeta RWD

Post by Juzix »

mpb wrote:
howitzer wrote:Varbūt, pirms spriežam tālāk, noskaidrojam, ko tad tofika autors īsti vēlas no sava RWD?
Pašļūkt pa ziemu un pēc tam izmest na*uj, vai arī kaut ko normālu, kurā ieguldīt, skrūvēt un pucēt?
RWD auto, ar kuru ikdienā pārvietoties un ziemā mazliet pamācīties krāmēt. neko diži neieguldīt, ne pārāk pucēt.
Tad drīzāk piestiķēt $$$ un paņemt Omegu:
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fmonk.html

Un vispār, tā suma ir par mazu lai snāktu +/- ciešams auto
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mazbudžeta RWD

Post by Rihy »

Nevar gribēt nopirkt auto pa 400 ls un cerēt, ka nebūs jāiegulda nauda, vēl jo vairāk, ja doma ziemā paslīpēt utt.
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mazbudžeta RWD

Post by Juzix »

mpb wrote:
Juzix wrote:
mpb wrote:jums tie auto tik regulāri plīst? un plīst tādas lietas, kuras maksā kosmosu? tfu, tfu, tfu... 2 gadu laikā ar saviem vecajiem auto nekas tāds nav bijis
Cik k km Tu pa gadu norullē?
ne mazāk kā Reinis ;) šito gadu nevar skaitīt, bet iepriekšējos vidēji katrā 25 k km
un pa cik tuvrikiem Tu savu ieķēri?
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mazbudžeta RWD

Post by dzejnieks »

Manuprāt stilīgs auto..
Ar laiku krāmēt ļitakus, sēdināt utt.. :hvz:

Image
B4 TDi
User avatar
Arc
Posts: 750
Joined: 17 Nov 2004, 15:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mazbudžeta RWD

Post by Arc »

http://www.bmwpower.lv/forum_topic.php? ... #last_post

Reku beigās Fords par 200ls, kopā ar skati un nodokli varētu sanākt kaut kur 400ls ;)
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mazbudžeta RWD

Post by karlisbe »

Juzix wrote:
mpb wrote:
Juzix wrote:
mpb wrote:jums tie auto tik regulāri plīst? un plīst tādas lietas, kuras maksā kosmosu? tfu, tfu, tfu... 2 gadu laikā ar saviem vecajiem auto nekas tāds nav bijis
Cik k km Tu pa gadu norullē?
ne mazāk kā Reinis ;) šito gadu nevar skaitīt, bet iepriekšējos vidēji katrā 25 k km
un pa cik tuvrikiem Tu savu ieķēri?
man ir cita marka :D
martinsa sirņiks ir 3x pārlasīts?
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mazbudžeta RWD

Post by howitzer »

dzejnieks wrote:Manuprāt stilīgs auto..
Ar laiku krāmēt ļitakus, sēdināt utt.. :hvz:
Jē, Mosītis! :D (mans ar tādu kādos gados 16 slīpi likt mācījās, pa rajonu uz 70km/h ručņiku raustot :shura_ir_idiots: :shura: )
Tas toč ir stilīgs vāģis - pirms gadiem 6iem mums ar senci tāds bija, kā medību auto.
Pacēlām drusku augšā un tīri labi pa meža ceļiem gāja, vienīgais, man liekas, ka rūsē trakāk par Opeļu un Fordu kopā.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mazbudžeta RWD

Post by Rihy »

Dzejniek :reeka: Te cilvēks grib normālu lētu RWD vāģi, nevis mosīšus un kapeikas :D
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Mazbudžeta RWD

Post by Martinss »

mpb wrote:
Juzix wrote:
mpb wrote:
Juzix wrote:
mpb wrote:jums tie auto tik regulāri plīst? un plīst tādas lietas, kuras maksā kosmosu? tfu, tfu, tfu... 2 gadu laikā ar saviem vecajiem auto nekas tāds nav bijis
Cik k km Tu pa gadu norullē?
ne mazāk kā Reinis ;) šito gadu nevar skaitīt, bet iepriekšējos vidēji katrā 25 k km
un pa cik tuvrikiem Tu savu ieķēri?
man ir cita marka :D
martinsa sirņiks ir 3x pārlasīts?
Priekšā paspējis esmu samainīt abus gultņus un stūres pirkstus, tagad atkal viens gultnis nobira, bet nu var minēt kāpēc. :shura: Ja brauc un neko "netūnē" tad nav par ko vispār uztraukties. Bet jāņem arī verā tas, kad ne vienmēr var uztrāpīt uz normāliem.

Enīvēj, piekarē tur nav daudz ko pārlasīt, aizmugurē vispār neesmu manījis ka kaut reizi kādam sierrai piekarē par kaut ko piečakarētos. Priekšā - stūres pirksti - ~8ls/gab, balsti ~20ls jauni gabalā, ~15ls restaurācija gabalā un brauc pāris gadus. Vēl varētu būt kardāna gultnis, arī ap 15ls jauns, tā principā viss. Protams, pašsaprotams kaut kādas bremžu šlaukas/trubiņas. Svečvadu komplekts nedaudz virs 10ls, sveces ap 1.50ls/gab. Varbūt esmu par daudz pieķēries fordam ( :mhm: ), bet manuprāt, neko citu, kas +/- iet kaut cik uz priekšu un ir vienkāršs, tajā pat laikā neprasa milzu ieguldījumus, neatradīsi. :roll:
User avatar
Izza
Posts: 83
Joined: 21 Mar 2010, 16:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mazbudžeta RWD

Post by Izza »

Bet ,ja mees skatamies ,ka veelies tomeer maaciities rwd (tajaa ietilpst paslidinaaties) ,tad arii Es priekshroku dotu Sierrrram ,man vispaar nekas nav luuzis,bet es braucu ar to mashiinu ,i` pa trasi,i` pa ielu ..labi man tur visa piekare principaa ir samainiita ...bet nu ar volvi ,ja veelies slidinaaties bus probleemas,jo vinjam taas laagas u.t.t ...bet nu salidzinosi ,ja njemam volvo un sierra ,tad volvo prieksh pieduuriena ,ekonomijas(tieshi dizeljs,par benju nezinu iisti) - sierra ,prieksh ``sliideet maaciishanaas`` ,laushanas :)
Izbanotais
Posts: 276
Joined: 03 May 2010, 02:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mazbudžeta RWD

Post by Izbanotais »

Izza wrote:Bet ,ja mees skatamies ,ka veelies tomeer maaciities rwd (tajaa ietilpst paslidinaaties) ,tad arii Es priekshroku dotu Sierrrram ,man vispaar nekas nav luuzis,bet es braucu ar to mashiinu ,i` pa trasi,i` pa ielu ..labi man tur visa piekare principaa ir samainiita ...bet nu ar volvi ,ja veelies slidinaaties bus probleemas,jo vinjam taas laagas u.t.t ...bet nu salidzinosi ,ja njemam volvo un sierra ,tad volvo prieksh pieduuriena ,ekonomijas(tieshi dizeljs,par benju nezinu iisti) - sierra ,prieksh ``sliideet maaciishanaas`` ,laushanas :)
par lāgām viss jau ir izdomāts, ar tām nav problēmu :)
pirdiens
Post Reply