Honda H-RV

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

Post Reply
User avatar
DeWired
Posts: 119
Joined: 11 Jun 2004, 14:10
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Honda H-RV

Post by DeWired »

Laba diena cieniitie! :D
Esmu "uzlicis aci" uz shitaadu aparaatu. 2002.-2003. gada. Vai kaads ir saskaaries ar taadu? Varbuut var padaliities pieredzee? Itkaa manaam prasiibaam atbilst - gana ekonomisks, paaugstinaats kliirenss, vajadziibas gadiijumaa ( ja izsliid) piesleedzas aizmugure. Nekaadus purvus un bezceljus nav paredzeets forseet. Paarvietosies 90% pa pilseetas bedrainajiem celjiem.
Never drive faster as Your Angel can fly
User avatar
Kalnz
Posts: 657
Joined: 25 Jun 2007, 11:12
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Honda H-RV

Post by Kalnz »

labāk ieteiktu Toyotu RAV4 :yo:

ar Hondu cik ir braukt, neiet nemaz un cieta, plastmasīga...
User avatar
DeWired
Posts: 119
Joined: 11 Jun 2004, 14:10
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Honda H-RV

Post by DeWired »

Gribeetos jau..bet macinjsh pa plaanu :( Un es gan neteiktu, ka honda ir cieta un plastmasiiga. Nu jau 5 gadus braukaaju ar csiveenu kupeju - ljoti labi man kalpo. Bet nu ne par to shoreiz ir diskusija. Gribeetos palasiit tieshi H-RV lietotaaju pieredzi.
Never drive faster as Your Angel can fly
User avatar
DimanC
Posts: 1140
Joined: 06 Jan 2006, 13:09
Location: 59N 56'; 10E 58'
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Honda H-RV

Post by DimanC »

hr-v mēdz būt arī priekšpiedziņas, bez pakaļtilta :roll: 3-durvnieks simpātiska mašīna :)
pašam pieredzes nav, te citu hondistu pieredzi var palasīt: http://www.hondaclub.lv/forums/viewtopi ... =26&t=4670" onclick="window.open(this.href);return false;

p.s. nevajag padomāt, ka manā skatījumā jebkas ir labs, kas ir Honda. ja būtu jāizvēlas starp 2002. gada cr-v un rav4, tad es viennozīmīgi par rav.

p.p.s. hr-v, nevis h-rv :wink:
burnout.lv: "pagrieziena lenkis","strava no generatora kas ir na šaru","koniskas riepas","speciga provodka","turbodizelis+benzins der gandriz jebkura kombinacija",atmosferiskais turbo,divmastu spararats,un,protams, MELNAIS
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Honda H-RV

Post by Alien »

ir pieredze ar tādu
sievas fāterīc jau nobraucis 100k ar tādu 1.6 FWD
pa lielam nekas tāds nav noplīsis
pats viņš nodedzināja sajūgu
to samainijām, galvenais nenoslinkot un samainīt uzreiz motora pakaļējo blīvslēgu
ar to auto tiek braukc daudz uz copi un pa mežiem sēņojot un gaļu ēdot
pa visu to laiku ir samainītas vienreiz visas atsaites, viena šara un abi priekšējie gultņi

auto ideāls
pietrūkst tikai VTEC un AWD, bet tad ir vairāk kam nobirt
AR_159 :drive:
Post Reply