Subaru impreza

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
flyers
Posts: 121
Joined: 27 Jun 2009, 00:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Subaru impreza

Post by flyers »

Ko tauta saka par subaru impreza, 96-2000gads kādi plusi kādi mīnusi, varbūt kādu viedokli var pateikt arī kāds kurš ir vairāk braucis gan ar bmw gan imprezu.
User avatar
r.a.b
Posts: 70
Joined: 16 Sep 2008, 22:04
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by r.a.b »

flyers wrote:Ko tauta saka par subaru impreza, 96-2000gads kādi plusi kādi mīnusi, varbūt kādu viedokli var pateikt arī kāds kurš ir vairāk braucis gan ar bmw gan imprezu.
Wahaaa es pat zinu vienu imprezu ,kuru tu gribētu iegādāties... :naac:
Es esmu braucis tikai ar imprezu nu ko lai saka ,ļooti patīkams auto :D , detaļas salīdzinoši ar citiem auto ir lētas un plaši pieejamas.
Kārba ir imprezas vārīgākais punkts. Pagaidām ar citiem mīnusiem nēesmu saskāries...
Bet nu gan jau tauta ir gudrāka par mani ;)
User avatar
nafnafs
Posts: 921
Joined: 14 Mar 2006, 21:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by nafnafs »

Kamoon, kopš kura laika imprezai ir lētas daļas :||
User avatar
flyers
Posts: 121
Joined: 27 Jun 2009, 00:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by flyers »

Nu piem GT vai WRX 2.0 turbo
User avatar
Viitols
Posts: 607
Joined: 03 Apr 2006, 23:25
Location: purvciems
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Viitols »

kas jums ar taam detalju cenaam, braucu, situ, taisu savu prezu un nekad neesmu suudzeejies, ka k-kas buutu pa daargu!
ja gribi spoleet pa asfaltu tad jaabuuvee kaarba ar RA vaaleem!
melnais nopeerc sev 2.0 / 1.8 bmw un noliec blakus manai Atmosfeerai kura neiet! :reeka: :reeka: vnk atmosfeeru pareizi sabuuveet = $$$

P.s vieniigais , kas impras piekaree ir mainaams - stabilizatoru atsaites, neesmu redzeejis izturiigaaku piekari nekam citam!
MC Vaitols in da house! hahahaha

Vārdi "stock" un "gay" man ir sinonīmi!
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by DeeCee »

impreza rullee, iisi un vienkaarshi

salauzt kko gruuti (ja neskaita gt kaarbas)
detaljas pietiekoshi pieejamas, nav 2 ls spainis, bet cipars normaals

nu protams probleemas ar ruusu kaa jau visiem japaanjiem

iisumaa, ja gribi mashiinu tureet saalspelkjee labaaks bmw, visiem paareejiem pielietojumiem - subaru :shura:

mersim viena zvaigzne, labaam viesniicaam 5as, subaru - 6as :D
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
DimanC
Posts: 1140
Joined: 06 Jan 2006, 13:09
Location: 59N 56'; 10E 58'
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by DimanC »

braucu ar atmo AWD (bišķi vecāku gan - 94.) un jūtos ļoti labi. labāk kā ar BMW :D
/ok, ja godīgi - līdz feisliftam salons Imprezai ir diezgan arhaisks, bet Tu jau skaties uz feisliftēto, kas ir nooormāls./

Imprezai ir štelles, kas noteikti grūtāk labojas kā tādam bembim - ir šļurbomodeļi, kam sveču nomaiņa ir diezgan ķēpīgs darbs /subaru zinātāji palabos mani../, tāpat tikšana pie kārbas/sajūga neesot viegla, tāpēc pērkot vajag uzzināt par konkrētā sīkā defektiņa novēršanas izmaksām.
burnout.lv: "pagrieziena lenkis","strava no generatora kas ir na šaru","koniskas riepas","speciga provodka","turbodizelis+benzins der gandriz jebkura kombinacija",atmosferiskais turbo,divmastu spararats,un,protams, MELNAIS
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Subaru impreza

Post by Wu-Ryder »

DimanC wrote:braucu ar atmo AWD (bišķi vecāku gan - 94.) un jūtos ļoti labi. labāk kā ar BMW :D
/ok, ja godīgi - līdz feisliftam salons Imprezai ir diezgan arhaisks, bet Tu jau skaties uz feisliftēto, kas ir nooormāls./

Imprezai ir štelles, kas noteikti grūtāk labojas kā tādam bembim - ir šļurbomodeļi, kam sveču nomaiņa ir diezgan ķēpīgs darbs /subaru zinātāji palabos mani../, tāpat tikšana pie kārbas/sajūga neesot viegla, tāpēc pērkot vajag uzzināt par konkrētā sīkā defektiņa novēršanas izmaksām.
oponēju uz iekrāsotiejiem:

1. Sveces nomainīt - haļava, noņem gaisa filtra kasti un mauc iekšā, karoč nekā sarežģīta.
2. Kārbas noņemšna ~1h darbs, elementārāk par elementāru tur visu noņemt nojaukt. Klāt visam 10X vieglāk tikt kā BMW kuram divas kārbas skrūves atrodas pilnīgā pakaļa + vēl starteris kā dalbiņam jānoskrūvē.

Bet nu nevar salidzīnāt imprezu ar BMW - tās ir divas atšķirīgas lietas un pavisam citas pasaules.
Imprezai - galvenais regulāri mainīt eļļas, atmes domu par dragrace un startu no redlaina, na gribi kārbu ar ilgāku mūžu.
Pārējais jau vis ir tas ko pats sasitīsi/salocīsi
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
GT-four
Posts: 17
Joined: 31 Jan 2007, 00:16
Location: Rīgas raj.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by GT-four »

Impreza 4 gadi. piekarē nekas nav darīts 4tā paskate pa 0. :), neadaudz rūsa, kārbas gan 3 gab aizgājušas, 1ā. gadījumā no meha, kas pārjauca aizrādījums, ka vajag līdz galam ātrumā ielikt, tad nebūtu nobirusi :shock: Auto tiek eksplotēts vasarassptintā un ziemassprintā.

Ļoti esu apmierināts ar auto, bet GT ir kļuvis pa lēnu prasās pēc JDM kāda STI RA. bet tiem tur šāles mēdz apraut un kādu virzuli izkausēt.
SCOOBY
User avatar
feelfree
Posts: 540
Joined: 08 Jul 2007, 04:20
Location: RIGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by feelfree »

Oftopics, bet sodien dzive redeju transporteru t2 ar imprezas motoru :yo: :D kautkadi 200zirgi :shock:
Nepatīk mans avatars? ir risinājums 5ls un nomainīšu uz jums tīkamu PM :aiwa:
User avatar
Viitols
Posts: 607
Joined: 03 Apr 2006, 23:25
Location: purvciems
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Viitols »

Melnais wrote:
Viitols wrote:kas jums ar taam detalju cenaam, braucu, situ, taisu savu prezu un nekad neesmu suudzeejies, ka k-kas buutu pa daargu!
ja gribi spoleet pa asfaltu tad jaabuuvee kaarba ar RA vaaleem!
melnais nopeerc sev 2.0 / 1.8 bmw un noliec blakus manai Atmosfeerai kura neiet! :reeka: :reeka: vnk atmosfeeru pareizi sabuuveet = $$$

P.s vieniigais , kas impras piekaree ir mainaams - stabilizatoru atsaites, neesmu redzeejis izturiigaaku piekari nekam citam!
nesaprotu, ko gribēji ar šo pateikt, bet nu, es runāju par parastu standartu.
gribeeju teikt, ka 2.5 atmo kustaas pietiekami aatri, peec ruupniicas teiktaa (tajos laikos) RS bija paredzeets kaa atmo konkurents lielajam GT!

sajuugu mainiit iizii 2h izcel motoru un nepishoties nomaini!
par sveceem arii pilniiga irshana, var vinjas nomainiit ja ir pietiekams daudzums tuulju, bet ja nav , tad atlaizh padushkas un pacelj motoru!
MC Vaitols in da house! hahahaha

Vārdi "stock" un "gay" man ir sinonīmi!
User avatar
spainis666
Posts: 514
Joined: 23 Feb 2009, 22:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by spainis666 »

bļā man subāristi besī, traucē gulēt :dusma:
User avatar
r.a.b
Posts: 70
Joined: 16 Sep 2008, 22:04
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by r.a.b »

spainis666 wrote:bļā man subāristi besī, traucē gulēt :dusma:
Tā skaņa ir mūzika :D Nopērc austiņas :D
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Lambertino »

Ja Subaru, tad tikai PŠŠ ņemtu :D
2.5 vēl derētu kā bezizejas variants.
Nu jau arī zinu, ka GT vārīgās vietas ir kārbas :urb:, bet vadāmība un frēzēšana ir :yo:
Ja gribi klusumu un komfortu - iesaku labāk BMW, kaut arī trešā sērija nav tā klusākā un komfortablākā, tomēr pret subaru tā liekas ļoti laba.
Respektīvi te ir jāzin ko pats gribi no auto, jo tiešām abi šie auto ir diezgan nesalīdzināmi manuprāt :hvz:
Šādos laikapstākļos vienozīmīgi priekšroku dotu SUBARU, bet vasarā gan gribētu BMW

p.s nekādas reklāmas, bet r.a.b subaru ir :yo:
ImageImage
User avatar
Voicis
Posts: 521
Joined: 16 Jan 2006, 15:32
Location: riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Voicis »

braucu ar 2003 sti

imprezai viss ir labi, viegli remontēt utt. detaljas pieejamas. ekspluataacija nezinu kas kuram ir daargs, manupraat ir leeti.
auto ljoti izturiigs.
par gt/wrx nu jaa, ja grib iet naavee, tad jaaliek kkas no ra/sti, paareejais viss tur ir labi. ja gribi njemt 2.5, labaak njemt turbo!

melnais: nojaajis Tu esi tikai savu peecpusi un klaviatuuru gudri dirsdams seezhot pie kompja..
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Subaru impreza

Post by Pauliic »

Subaru lielākais mīnuss, ka ar viņiem attiecīgi brauc :)

Tas ir tikai loģiski, ka nejāgā sagrozītiem motoriem + vēl pilnpiedziņai beidzās stock kārbas un sajūgi :)

Hadenei izmaksas ir smieklīgas - Omulis varētu daudz un dikti stāstīt par subaru remontiem ;)

Ziemai (tādai kā šī) toč subarū būtu pati lovīte :yo: :yo:
User avatar
Voicis
Posts: 521
Joined: 16 Jan 2006, 15:32
Location: riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Voicis »

Pauliic wrote:Subaru lielākais mīnuss, ka ar viņiem attiecīgi brauc :)

Tas ir tikai loģiski, ka nejāgā sagrozītiem motoriem + vēl pilnpiedziņai beidzās stock kārbas un sajūgi :)

Hadenei izmaksas ir smieklīgas - Omulis varētu daudz un dikti stāstīt par subaru remontiem ;)

Ziemai (tādai kā šī) toč subarū būtu pati lovīte :yo: :yo:

birst jau arii stockaa, bet ko tur iespringt, grib gaazt nu nomaini sho to kaarbaa un dariic.

hadenes detaljas toch smiekliigaas cenaas. nav tur kam luust, viss vienkaarshi, nav paarbaazts ar kkaadaam paargudriibaam.
User avatar
Morsitis
Posts: 138
Joined: 06 Dec 2006, 16:42
Location: Padebeshi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Morsitis »

Morgen!
kādu imprezu Tu gribi? Mums ģimenes īašumā ir viena 1,6 wagonimpreza. dzimusi 1998 gadā un nopirkta, kad tai bija 3 gadiņi un 68kkm noskrējiens (zināms un visi savākti pa Baltiju). Tagad mašīnītei jau ir tik gadi cik ir un 245kkm noskrējiens :shock: nuko - pa šiem gadiem ir nomainīti amorti, kautkādas bukses, sveces, gaia-eļļas filtri, kautkādi bremžu kluči 1x priekšējā riteņa gultnis, slieksnis, akumulators. Dažas reizes izmagāts tukšgaitas vārsts nomainīts kreisais lukturis (pēc avārijas) un vēl kautkādi sīkumi. Tagad vajdzētu nomainīt pakaļmortam atbalstnieku, kautkā sajūta, ka grab :)
Kas nestrādā - pakaļstikla loga mazgātājs, jo aukstumā pārspieda trubiņu, panelī - 2 apgaimojuma lampiņas un šoferbeņķa apsilde... un viss...
Sieva šo mašīnu pat tā īsti negrib pārdot un arī es īsti neredzu jēgu, jo lēta un uzticama.

Savulaik bija man RS kupeja (ar kuru tagad ParaTroopa sieva vadā bērnus uz skolu) - nuko par to varu pateikt - KOLOSĀLA mašīna - nomainīju amortus un atsperes (jaunā saimniece vēlāk salika kautko komfortablāku), saliku ritošai jaunas bukses, pāris reižu nomainīju MAF sensorus (paldies koniskajam filtram, nnnnnah..), ļoti iespējams, ka arī vēl kautkādas herņas bet tas neatiecas uz IKDIENU. Vienvārdakot - auto bij sagatavots tā lai jams paciestu mērenu atvilkšanu un ralliju organizēšanas un tiesnesēšanas darbus. Jams protams ikdienā sanāca pa kārtu dārgāks nekā wagoniņš bet kpejai bij sava nozīme.
Ja kāds man mēģinās iegalvot ka RS neiet - es personīgi noīrēšu no Evuļa kupeju tādā stāvoklī kādā jamā ir un esu gatavs doties uz trasīti pamērīties ;)

te ir neliels video no laika, kad tas auto bij man;a rīcībā - http://www.youtube.com/watch?v=-aTdetxfKSE
lieber golf spielen, als golf fahren!
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by gintsk »

Iet viņš neiet, bet pabraukt var ātri :D
Cik reāli un pa kādām naudām var dabūt RSu? Šķiet viņam nāk īsāka kārba kā paratai Imprezai?
User avatar
Viitols
Posts: 607
Joined: 03 Apr 2006, 23:25
Location: purvciems
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Subaru impreza

Post by Viitols »

vaardi vietaa par rs!
MC Vaitols in da house! hahahaha

Vārdi "stock" un "gay" man ir sinonīmi!
Post Reply