Krīzmobīli vajag

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

User avatar
RiCh
Spam addicted
Posts: 1991
Joined: 04 Jul 2008, 21:56
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by RiCh »

Golf mk2 1.6 paņem , baigi ekonomiska mašīna , 130km/h no kalna var dabūt ārā :D
User avatar
DimanC
Posts: 1140
Joined: 06 Jan 2006, 13:09
Location: 59N 56'; 10E 58'
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by DimanC »

Melnais wrote:nu, laurel, tas tiešam nebūs īstais. smuks brīvdienu vāģis, bet ne ikdienas laužšanai un lietošanai.
nu, audi atkrīt, no dīzeļiem šajā cenā nekā īpaša nava, fiesta arī, golfi ir, tik baigi noņurcīti izskatās, bet tur jābrauc dzīvē skatīties, astras nav skatītas.
nu ti dajoš - krīzmobīlim svarīgs izskats :screwy: jo noņurcitāks, jo labāk. mazāk piesaistīs bandīšu uzmanību, utml. imho tagad jārēķinās ar regulāru slēdzeņu maiņu :roll:
Melnais wrote:Ko sakam par nissan sunny 2.0D '93, '94 gada? :roll:
kāda virsbūve? man likās, ka Sunny bij mazie, nebiju domājis, ka tādiem 2.0D nāk... bet vispār vajag izplatītāku mašīnu. šitādam rezerves daļas būs pagrūti dabūt...
burnout.lv: "pagrieziena lenkis","strava no generatora kas ir na šaru","koniskas riepas","speciga provodka","turbodizelis+benzins der gandriz jebkura kombinacija",atmosferiskais turbo,divmastu spararats,un,protams, MELNAIS
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by DeeCee »

vecs japaanju mazauto + diizelis ir :vee: manaa skatiijumaa
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by karlisbe »

tak ņem mb190 ar 2.0 dīzeli. patēriņš ap 5l vienalga kur, vienalga kā braucot. motori mūžīgi
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by DeeCee »

ja tam 190 ir taads pats diizelis kaa w124 tad tie toch ir muuziigi, chomam bija, noskreejienu raadiija 500k, bet nav zinaams cik aplji, jo bijis taksis, vieniigais kas palicis labs bija salons un motors, un par spiiti tam ka buutu vajadziigi 500 ls ielikt lai vareetu vispaar cereet uz skati taapat :yo: kruizeejamais

pasties w124, coms savu pa 300 atdeva veel pirms kriizes
Last edited by DeeCee on 19 May 2009, 15:49, edited 1 time in total.
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
DeeCee
EMO
Posts: 10035
Joined: 30 May 2007, 21:07
Location: Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by DeeCee »

Melnais wrote: DeeCee, tas auto nebūs man un man ar to nebūs jābrauc, es vnk cilvēkam palīdzu, tāpēc nekāds "manā skatijumā" vai "ņem bmw" te neder! vajag argumentus un ieteikumus, jo ir vajadzīgs krīzmobīlis, kurš ir izturīgs, dīzelis un ap 1000eiriku cenu. :)
vismaz tie paaris eksemplaari diizelji ar ko esu saskaaries bija briesmiigi, ne iipashi uzticami(motori), un patiikamaak bija braukt ar kjerru
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
User avatar
tolx
Posts: 812
Joined: 29 Oct 2005, 20:23
Location: tava iztēle
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by tolx »

japāņu mazauto dīzeļi un vispār japāņu dīzeļi līdz kādam 2000.gadam (izņemot lielos džipu dīzeļus) ir faktiski vienreizējie motori,kam kādas lielākas šaizes gadījumā remonts ir vai nu neiespējams,vai arī dārgāks par auto.Kaut kā neiesaku.
Gribas krīzmobīli,pameklēt to pašu Golf II un problēmu nebūs.
Dell/Lenovo/HP portatīvie datori par labām cenām
User avatar
spainis666
Posts: 514
Joined: 23 Feb 2009, 22:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by spainis666 »

golf II nav vienkārši nekas kam salūzt :urb:
User avatar
karlis
Posts: 3455
Joined: 23 Apr 2009, 10:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by karlis »

paziņam bija 2 sunny universāļi, viens bija bensīns, otrs ķīselis.
šausmīgi lamāja sevi par to, ka tā varēja atļauties 2reiz iegrābties tik neizdevīgā autoizstrādājumā tas sanijs. Detaļas un servisizdevumi. mašīnā praktiski visu laiku tika arī vairāki pārvietoti pasažieri. tātad sanāk, ka pietiekami normāli noslogota. tas laikam nepatika.
un cik nu vizuāli atceros, tad arkas un durvju apakašas ar' bija diezgan aprūsējušas

astrā ir maz vieta salonā, to manuprat nevar nejust. ja ikdienā daudz jābraukā, tad ir jāizsver savi apmēri un vai būs ērti. astra ir visai zema (salīdzinu ar pasātu, 3.golfu un savu focusu).

es domat, ka varbut vel var apskatit sadus auto bez astras un golfa
pougeot 405/406 (nav gan liels piedavajums)
opel vectra vai omega
pasāts manuprāt labāks par golfu. golfiem cenas likās nevajadzīgi augstas, kad pats meklēju sev auto..
mazda 626 ( 2 tādas tiek intensīvi močītas pa lauku ceļiem dīzelis un otra benzīns-gāze)
mazda 323 vecs dīzelis pa laukiem arī labi turās cēsu rajonā.. baigi rūsējošs

varbut par šiem ir vēl kādi citi viedokļi
User avatar
soulfreak
Posts: 1998
Joined: 15 Jun 2004, 15:42
Location: Okinawa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by soulfreak »

Nekādā gadījumā almēras un sanijus! Briesmīgi drapaki tehniskā ziņā ;)
Toyota Supra JZA80 | Honda S2000 AP1
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Krīzmobīli vajag

Post by Ch. »

par volvo man ar interesē info.. ;)


Bet nu tiešam labāk izvēlies kko no vāciešiem, ja gribi +/- normālu auto.. tie vecie japāņi ir briesmīgas mizas un nu galīgi nepiemēroti LV braukšanas apstākļiem. grab, klab, rūsē, pūst, rūc un izskatās pēc anālās zondes. :aiwa: mosh vēl kkādu gonda civic var skatīties, bet tiem, cik zinu, dīzeļi nebij. ar renault, alfa, fiat, peugeot the same.

Golps, passats - tie būtu auto ar vislabāko price/performance attiecību.. Lai arī apņurcīti, tomēr 5x izturīgāki un lētāki apkopēs kā kkāds nissan sunny. ;) ne velti passats bij celtnieku izvēle nr.1 pirms treknajiem gadiem, kad tos aizstāja cayenne un x5. :naac: Var skatīties arī opeļus astras un vectras, diezgan izturīgi un uzturēšanā lēti auto, problēma ar Ruslanu. Par fordiem labāk zinās stāstīt citi. Par meršiem - ļoooti šaubos, vai detaļas ir lētākas un pieejamākas kā vw golf, taču nenojāti eksemplāri tiešam ir mūžīgi un var gasēt kamēr ķeblis caur grīdu izkrīt. :aiwa: Mersim itkāa par labu kalpotu tas, ka labāk izvēlēties auto, kas ir izturīgāks, nevis tādu, kam detaļas maksā 2ls spainī bet jāremontē katru pēcpusdienu.. :)
Last edited by Ch. on 19 May 2009, 17:03, edited 1 time in total.
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by karlisbe »

Ch. wrote:par volvo man ar interesē info.. ;)


Bet nu tiešam labāk izvēlies kko no vāciešiem, ja gribi +/- normālu auto.. tie vecie japāņi ir briesmīgas mizas un nu galīgi nepiemēroti LV braukšanas apstākļiem. grab, klab, rūsē, pūst, rūc un izskatās pēc anālās zondes. :aiwa: mosh vēl kkādu gonda civic var skatīties, bet tiem, cik zinu, dīzeļi nebij. ar renault, alfa, fiat, peugeot the same.

Golps, passats - tie būtu auto ar vislabāko price/performance attiecību.. Lai arī apņurcīti, tomēr 5x izturīgāki un lētāki apkopēs kā kkāds nissan sunny. ;) ne velti passats bij celtnieku izvēle nr.1 pirms treknajiem gadiem, kad tos aizstāja cayenne un x5. :naac: Var skatīties arī opeļus astras un vectras, diezgan izturīgi un uzturēšanā lēti auto, problēma ar Ruslanu. Par fordiem labāk zinās stāstīt citi. Par meršiem - ļoooti šaubos, vai detaļas ir lētākas un pieejamākas kā vw golf, taču nenojāti eksemplāri tiešam ir mūžīgi un var gasēt kamēr ķeblis caur grīdu izkrīt. :)
nu principā arī meršiem visu var atrast, ja pameklē forumos un privātos sludinājumos. pie tam kā jau teicu - motori nemirstīgi, piekare dīzelim no benzīna 190 neatšķiras neko diži. arī jaunas detaļas nav dārgas. ar rūsu gan ir kā ir - ir pilnībā sapuvuši un ir konfektes
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by ParaTr00per »

Melnais wrote:Paratrūper, 940 volvo 2.4 dīzels, kas ar to? :D kā motors un kā bundža sakarā ar rūsiņu? un vēl, detaļas? :roll:
2.4l diizelis ieksh volvo ir taacpac kaa vw businjos. prasts kaa cirvis, uzticams kaa kalashnjikovs. ruusa, vismaz manam nau izplatiita - betnu man ir `98. gads. detaljas 5ls/spainis, man pa gadu taa arii neko salauzt nau izdevies... un es domaaju, ka tu nekad taa nebrauksi, kaa es katru dienu braucu... :shura:

sameklee 700/900 ar diizeli, automaatu un klimatu. brauksi liidz penzijai... :)
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Krīzmobīli vajag

Post by Ch. »

Volvo [email protected]

šis variants liekas simpātisks! vienīgi lieku latu ka odometrs jau 2. apli iet. :naac:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Krīzmobīli vajag

Post by *Sicram »

a kas ir ar 850 volvo ? :neka: cenas tādas pievilcīgas dažam labam :roll:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by ParaTr00per »

Ch. wrote:Golps, passats - tie būtu auto ar vislabāko price/performance attiecību.. Lai arī apņurcīti, tomēr 5x izturīgāki un lētāki apkopēs kā kkāds nissan sunny. ;)
velti tu taa... :) nissan (tad veel datsun) sunny bija sava laika vieni no uzticaamaakajiem un izturiigaakajiem auto, lai cik diivaini tas arii neizklausiitos :) latvijaa gan taadu kaa kriizmobiili expluateet, deelj detalju pieejamiibas, IMHO nevajadzeetu.
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Krīzmobīli vajag

Post by Juzix »

Melnais wrote:Paratrūper, 940 volvo 2.4 dīzels, kas ar to? :D kā motors un kā bundža sakarā ar rūsiņu? un vēl, detaļas? :roll:
Pazīstamam cilvēkam šāds voļvodīzeļdrapaks ir. Ja pareizi atminos, tad patēriņš ~8 litri, hadene motors ļoti izturīgi. Brauc otro gadu, uz pēdējo TA dabuja mainīt vienu lodbalstu, ņemot vērā, ka auto tiek eksplotēts pa laukiem. Salons MILZĪGS un ļoti ērts, bet panelis gan kokla klucī tēsts :lol:
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Krīzmobīli vajag

Post by ParaTr00per »

*Sicram wrote:a kas ir ar 850 volvo ? :neka: cenas tādas pievilcīgas dažam labam :roll:
850 vairs nau volvo. ;)
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Krīzmobīli vajag

Post by *Sicram »

ParaTr00per wrote:
*Sicram wrote:a kas ir ar 850 volvo ? :neka: cenas tādas pievilcīgas dažam labam :roll:
850 vairs nau volvo. ;)
Hmm .. tad pareizā izvēle no izturības vidokļa ir 740 , 760 , un 940 ? :neka:
un visiem šiem bija rwd ? :neka:
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Krīzmobīli vajag

Post by Juzix »

Melnais wrote:
Juzix wrote:
Melnais wrote:Paratrūper, 940 volvo 2.4 dīzels, kas ar to? :D kā motors un kā bundža sakarā ar rūsiņu? un vēl, detaļas? :roll:
Pazīstamam cilvēkam šāds voļvodīzeļdrapaks ir. Ja pareizi atminos, tad patēriņš ~8 litri, hadene motors ļoti izturīgi. Brauc otro gadu, uz pēdējo TA dabuja mainīt vienu lodbalstu, ņemot vērā, ka auto tiek eksplotēts pa laukiem. Salons MILZĪGS un ļoti ērts, bet panelis gan kokla klucī tēsts :lol:
patēriņš tākā būtu po, ja tas ir dīzels! :)
tagad paliek aktuāls jautājums par rūsēšanu. :roll:
Apakšā tam auto neesmu bijis, bet cik apgāju apkārt, tad uzbubušu krāsu, vai citus kasjakus ar rūsiņu nemaniju :neka:

Tr00p, velc ārā enciklopēdiju un apgaismo jauniešus :D
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
Post Reply